Display: All
Szkwał na jajeczkach ♥️
103 Views
103
Teraz Zazamka poszła się przewietrzyć. Niech jakieś wprawne oko zerknie czy coś tam widać. Jedno to jaśniejsze coś ma ale nie wiem czy to pęknięcie czy ma po prostu taki kolor 🧐

https://zapodaj.net/plik-ll9rz7Sd1P
105 Views
105
Nela
Czyli jednak miałyśmy rację że coś się kluje 😉
kolorowadama3
Niekoniecznie. Pomiędzy moimi screenami a wykluciem było dużo czasu, pip mógł się pojawić trochę później ale Zazamka dziś dzielnie wysiadywała i mało nam pokazywała. Nie upieram się. Ale czułam w kościach że będzie dziś Zazamkowy wacik 😁
Nela
Mnie się wydawało że widzę pip ale nie wiadomo czy to było właśnie to,na Anwilu też myślę że coś się zaczyna ale zobaczymy rano
Nela
I nie chodzi mi tu o screeny bo obserwowałam gdy jaja były pozostawione same
Basiula
Z tego ułożenia jaj nie widać pipa, ujęcie z innej kamerki może by coś pokazało , ani tu ani na Anwilu nie ma pipa w tych screenach
kolorowadama3
Dzięki! Czyli jeszcze poczekamy 🤗
kolorowadama3
Nela
Też się zastanawiałam czy to nie pęknięcie
jolajola
jak dla mnie to na jaśniejszym to nie pęknięcie, pipa też nie widzę
Na Anwilu jajka same. Nie wiem czy dobrze widzę ale wydaje mi się że to po lewej ma lekko pękniętą skorupkę
80 Views
80
Zazamka ciągle się kokosi, obraca, mości- chyba w ten sposób roluje jajeczka 🤗
64 Views
64
...takie sokole ADHD ma dzisiaj 😄 wierci się przeokropnie ..
kolorowadama3
Gorąco jej. Teraz siedzi z otwartym dziobem i rozłożonymi skrzydłami i się chłodzi...
Zgadza się , gorąco jej ..
Zazamka taką dziwną pozę przyjęła na jajcach 🤣 
Dupsko w górze , głowa na kamyczkach 🤣
78 Views
78
monikam54
O zmieniła właśnie 😁
Zazamka stoi nad jajkami. Na początku myslałam że się wietrzy ale co chwilę spogląda w dół i się przygląda jajeczkom. Nie chcę pokazać ale myślę, że tam może już pękać skorupka 🤩
83 Views
83
...też tak myślę,  nasłuchuje i się pochyla i zagląda 😍
jajka same
86 Views
86
Szkwał przysypia na jajeczkach 🥰
121 Views
121
😥
Zwrócić trzeba uwagę na ZAZAMKĘ!
118 Views
118
Lili
🤫🤨💞
jur
jur
Niektórzy nie wyrastają ze swoich fobii.
Inspe
Z fobii się nie wyrasta. Tylko leczenie psychiatryczne.
Daszka
A co się dzieje?
Daszka
Ok. Przeczytałam na forum. Ale teraz zachowuje się normalnie.
Iwona65
Bo słońce się przesunęło i nie wali prosto na nią, jak na filmikach
😆
Inspe
W tamtym roku miała tak samo, gdy nadchodziły godziny klucia. Gdy pisklęta są już wyklute przechodzi jej ten stan.
Iwona65
Po pierwsze- przechodzi jej ten stan po wykluciu bo częściej wtedy wylatuje z gniazda i może się przewietrzyć. Po drugie- w poście zasugerowałaś związek przyczynowo skutkowy- jej zaczepienie o podest, że niby od tego momentu. Więc nie, przy słonecznej ciepłej pogodzie i długiej inkubacji wentylowała się już wcześniej. W tym sezonie.
Inspe
Czytaj ze zrozumieniem. Tak, jest tak jak piszesz i co z tego?!
Iwona65
A to z tego, że niepotrzebny kolejny nieuzasadniony alarm. Już wiele złego się zdarzyło , a jeszcze na dobre sezon się nie zaczął
Zaczynam się stresować 🫤 Gdzie ta Zazamka...
118 Views
118
elik
już pakuje się na jajka
monikam54
Uff wróciła 20.06 😊
Daszka
Jest i ona. Na Twoje zawołanie😉.
Szkwał na jajkach, ciekawe kiedy Zazamka wróci 😀
98 Views
98
Zazamka śpiocha na jajeczkach 🥰
69 Views
69
Już  niedługo u Zazamki i Szkwała będzie ten wielki ,  radosny  DZIEŃ  ...wszyscy czekamy niecierpliwie 🤩...dzisiaj zaczęło sie klucie u Rafików , a na deser  nowiny z Kwidzyna ... . 😘 Edit  : zajrzałam do tabeli zniesień i tam jest więcej pretendentek do kolejnego kłucia. Maltanka , Zazamka , Lucy , Wilda , ...  sie  zobaczy 🙃
95 Views
95
muriel
Będą zawody w kluciu synchronicznym 😀
Zazamka na jajeczkach ♥️
77 Views
77
Inspe
Czy u Was jest włączony głos we Włocławku MPEC?  Bo u mnie cisza
U mnie też cisza - 14:14
Zazamka na jajeczkach ♥️
79 Views
79
More