Display: All
Na grafice MPEC błąd, podano informację o wykluciu wszystkich piskląt, ostatnie 18.04.
69 Views
69
Marlena72
Racja. Włocławek ANWIL ma 2 razy  18/04
niza
Dokładnie, mamy trzy pisklaki wyklute 14,16 oraz 18 kwietnia i koniec.
Kolejne karmienie i wygimnastykowana Wilda :)
https://zapodaj.net/images/7753dec32d891.jpg
66 Views
66
Lili
🙃👌🏻👍🏻
🤣👍🏻🤣
niza
😂
😆
Karmienie na Anwilu
63 Views
63
Mały znów nic nie dostał. Jak w zeszłym roku oglądałam, tak teraz sobie chyba daruję.
70 Views
70
Inspe
Najmniejszy dzisiaj kończy 1 dzień życia. Będzie dobrze. ZAzamka wie co robi. Aczkolwiek, w jednym roku, był u niej przypadek padnięcia pisklaczka jednego.
Zazamka karmi
76 Views
76
buber
Mały ciągle ląduje na plecach.
elik
nie mam odwagi oglądać
Zazamka karmi, najmłodszy na plecach
112 Views
112
muriel
🫣
Szkwał przygląda się dzieciakom
108 Views
108
Anwil, małe same
96 Views
96
Szkwał ogarnia swoje potomstwo 😍
105 Views
105
Jest trzeci u Zazamki 🥰
99 Views
99
Anwil, karmienie
82 Views
82
elik
widać 3 pisklęta
muriel
u Wildy czy Zazamki?
U Wildy to nawet cztery
Maluszki same pewnie będzie karmienie
73 Views
73
W Anwilu czwarte, bo wcześniej Wilda zjadała skorupkę
66 Views
66
muriel
Chwilę temu Wilda okazała czwóreczkę, maluch jest już puszysty i suchy, bo wykluł się ok. szóstej. Miałam szczęście przez moment widzieć wtedy przepołowione jajko, z małym jeszcze w środku.
O, trzecie pisklę się chyba wykluło, bo Zazamka okrywa pustą skorupkę?
Edit: Tak, jest golasek 😀
54 Views
54
Paula12
Właśnie to samo miałam napisać, zajada resztki ze skorupki to chyba mamy trzeciego :)
Zazamka oddycha płytko ale szybko, dziób otwarty
47 Views
47
More