Display: All
na Anwilu maluchy po karmieniu mają sjestę :-)
73 Views
73
Zazamka karmi swoje pociechy
68 Views
68
Antonówka
a nie Wilda? :)
monikam54
Nie weszłam na podgląd na MPEC i akurat Zazamka była w trakcie karmienia. Teraz maluchy śpią.
W Anwilu młode same śpią, może mam jest gdzieś blisko, a tego nie widać
64 Views
64
Zazamka z "maluchami" 😂
68 Views
68
Zazamka karmi, mały na przedzie
70 Views
70
Gawi
jakoś apetytu młode nie mają, Zazamka już sobie poszła
Gawi
dzisiaj młode miały dobry dzień, wczoraj nie śledziłam, może faktycznie był jakiś problem w rewirze, skoro twierdzą, że Szkwał się nie pokazywał
W MPECu kolacja z Zazamką wjechała, długo młode były same
63 Views
63
kolorowadama3
Krasnal stał na przodzie ale mało co dostawał bo dużo wyższy brat lub siostra pierwsza zgarniała z dzioba mamy 🫣 matko kochana jakie to nienażarte 🫣😆 dopiero pod koniec podjadł, jak już starszyzna za nim się trochę najadła
Dzieciaki z MPECU już ze 4 godziny same,4 nie ma Zazamki,a 3 Szkwała .
61 Views
61
przyleciało któreś z rodziców z jedzeniem.
Szkwał z dostawą i karmi. Maluch się opycha
73 Views
73
Gawi
No to było karmienie, mały odmówił współpracy, miał dosyć. Pozostałe też pełne wola
Szkwał karmi rzadko, ale jak już karmi to pod korek
Gawi
Głodne to one takie nie były, przed tym karmieniem, ale trzeba przyznać idzie mu to sprawnie
Zazamka z jakimś sucharem i karmi
80 Views
80
Iwona65
To chyba było dopychanie, dedykowane knypkowi. Co prawda większe też dostawały i czasami przejęły jego porcję. Suchar, ale wszystkie z piłkami na koniec. Knypek strzelił blojdę i sam odszedł od dzioba Zazamki. Ale on jakoś nieproporcjonalnie rośnie, z uwzględnieniem różnicy dni wyklucia  i wciąż słabo jak na wiek trzyma pion.
Dzięki, że ktoś też to widzi, bo mnie zjechano za takie pisanie 😉
Nie tylko Knypek słabo wygląda, cała trójka "jakaś takaś"  Wyraźnie odstają w porównaniu z Anwilem, a odnoszę wrażenie, że nawet z młodszymi z Baryczy. O ilości i jakości żarcia, które jest dostarczane to nawet nie ma co pisać.
elik
obstawiam, że to samczyk
Też obstawiam, że to on
elik
mały na przodku
Zazamki nie ma, maluchy pod kamerą, gniazdo jak przed sezonem. Jeden trochę sterczy
55 Views
55
Karmienie, najmłodszy przy Zazamce, je
Iwona65
Już nieaktualne. Karmienie
Mały suchar, ale troszkę podjadły
Zazamka na kracie
53 Views
53
Tak biega między budką a kratą już jakiś czas.
MPEC znowu szama, Szkwał dostarczył, maluch na czele
46 Views
46
to chyba jakieś resztki wyciąga ze spiżarni .
Gawi
Potwornicka coś pisała, że Szkwała nie widać, może był zajęty w rewirze, tamtędy też często przelatują inne drapole
Szkwał był o 6:44 z dostawą, Zazamka teraz karmi
59 Views
59
Gawi
Maluch nic nie dostał
został nakarmiony wcześniej przed 6.00
Gawi
a widziałaś kto dostarczył, Szkwał, czy Zazamka przyniosła
nie widziałam, byłam jeszcze w pracy i widziałam już karmienie . Teraz obserwuje ,ale Szkwała nie widziałam ,ale mogłam też nie zauważyć, czasem obraz się zawiesza na chwilę.
Elik? Na fb piszą, że szkwał praktycznie się nie pojawia i nie dostarcza jedzenia? To prawda? Ty jesteś tu najczęściej, dlatego pytam :)
91 Views
91
Tego w sumie niewiadomo. Mogą mieć jakieś miejsce przekazywania jedzenia. Np Borek przekazuje Zdence na sośnie
elik
nie wiem, bo ze względu na styl karmienia Zazamki unikałam obserwacji karmień jak ognia
Iwona65
Ale dlaczego? Akurat dzisiaj sobie trochę popatrzyłam, można powiedzieć, że karmiła wzorcowo
Ja również
Zazamkowe i Szkwałowe maluchy schowały się w kącie  pod kamerką 🫢
90 Views
90
More