Display: All
Pewnie coś się dzieje następne klucie
192 Views
192
Przyleciał Czajnik, wszedł już nawet do budki, bo myślał, że Wrotka go puszcza na jajka i na malucha (a podnosiła się już). Ale go jednak nie wpuściła.
205 Views
205
wróciła Wrotka (bez pokarmu), Czajnik zdał relację z dyżuru i ustąpił samicy miejsce
232 Views
232
Wrotka odleciała oporządzić zdobycz, Czajnik przy maluchu
295 Views
295
Mały chce jeść
281 Views
281
Maja5
Oglądam to😀i cześć👋🏿
Czajnik z jadłem
250 Views
250
elik
Wrotka łup przejęła, mały siedzi na kuprze i nadstawia dzioba do karmienia (jakby kumał co się na poręczy dzieje)
Pierwsze dziecię na świecie, a w Puławach dzisiaj odbyło się obrączkowanie. Mamy 3 samce i 1 samiczkę 😊
245 Views
245
Maja5
I to bardzo dobrze👍🏻
Oooo znowu więcej samczyków. To chyba dobrze
Maja5
spotkanie pisklę widać czajnik z gawronem
Maja5
Jak w Płocku 
IzaEs
I w Głogowie 3+1
A jakie mają imiona sokoły w Puławach i nr a także nr młodych?
Kotu
Dorosłe nie mają imion, podobnie jak młode z wcześniejszych lęgów.
Dziękuję bardzo . Maruda jestem i jeszcze zapytam czy dorosłe mają obrączki- jakie i teraz młode jakie dostały obrączki -nr
Kotu
Jak ja się cieszę z tego maluszka 😁 Wszyscy tak pomstowali na Czajnika (ja trochę też, muszę się przyznać), że on nic ten teges z Wrotką a jednak było wszystko ale poza kamerą 😄 Jeszcze dla mnie dzisiaj szczególnie udany dzień, bo byłam we Wrocławiu na Elektrociepłowni i jest co najmniej jeden sokół 😁 Dzisiaj jest wspaniały dzień 😁
174 Views
174
IzaEs
Ja też się cieszę tym bardziej że ja też mam dzisiaj urodziny 🥰
Iwona65
🎂🎁 Wszystkiego dobrego
...Iza , to wszystkiego NAJLEPSZEGO .na Twoje urodzinki 🥳🥳🥳
IzaEs
Dziękuję bardzo 😘fajny prezent mi zrobili Wrotkowscy 😊😊😊
..a ja wierzyłam w Czajnika , jeszcze niedawno pisałam. , że wszystko jest na pewno ok ,...I że mają 100 innych miejsc na kominie i że " konkrety" nie muszą  byc realizowane na oczach FF , no bo po co ? ..że my tak chcemy ?😜 a tak wogole , to wielkie  brawa dla Ciebie Niza ,za Wrocław,   za entuzjazm , jesteś wzorową FF ..I na pewno , to nie tylko moja opinia 🤗🤗🤗
niza
Dzięki Kysza ☺️
🥰
Super z tym Wrocławiem.
Czy to Wrotka teraz zajmuje się wysiadywaniem?
152 Views
152
Tak, Wrocia na zmianie 🥰
doriska42
Teraz wróciła bez jedzonka, karmienia nie było. Czajnik już poleciał 🙂
Może na drugi poród wróciła 😉
MagdalenaMariaMonika
Właśnie Wrotka wróciła :)
Smokva
Tak, wróciła przed chwilą
Wrotka poleciała na pępkowe. Siedzi Czajnik
Było już karmienie i przewijanie ?
123 Views
123
Karmienia to może jeszcze dzisiaj nie być
O widzisz wróciła wywołana do tablicy
Niestety nie. Wrotka, co dla niej nienormalne, zostawiła wacika samego i robiąc kupę w gnieździe wyleciała o 10.54 i do tej pory jej nie ma. Czajnik pojawił się dopiero po ponad 10 minutach - i dalej wysiaduje
Wrotka jak nie Wrotka Zostawiła pisklaka i poleciała musi być pewna ,że Czajnik zaraz się zjawi
194 Views
194
doriska42
I do teraz się nie pokazała
Jest Tata! Trochę zdziwiony czemu to jajko takie białe i puchate ale bez wahania otulił ❤️ Zuch chłopak 🥳
206 Views
206
Jest Tata! Trochę zdziwiony czemu to jajko takie białe i puchate ale bez wahania otulił ❤️ Zuch chłopak 🥳
192 Views
192
Jest pisklę :)
181 Views
181
Wrotka jest dziś bardzo, ale to bardzo rozgadana
182 Views
182
More