Display: All
Mamy opóźnienie ,buu
74 Views
74
59 Views
59
Mały w końcu zjadł tą łapę ?
58 Views
58
😁
Można i Zazamkę zaobrączkować.🤭🤣
72 Views
72
i przy okazji zrobic dekoloryzację 🤣🤣🤣
Też o tym pomyślałam 😅🤣 zastanawiałam się czy się tak da 🫣
Myślę, że są dwa samczyki i samiczka
69 Views
69
obiad u Zazamki
67 Views
67
No wyprawia dzieci, co by glodne nie poszły na małą wycieczkę. :D
Zazamka karmi
57 Views
57
Zazamka karmi swoje głodomorki 😂
53 Views
53
15:41, Zazamka na kracie
64 Views
64
Zazamka karmi
70 Views
70
Zazamka karmi
88 Views
88
Sprawę mam.
 Otóż czy można byłoby, korzystając z okazji, zrobić fotkę pięterka Zazamki? Ciekawa jestem, jak ona się tam urządziła
72 Views
72
jolajola
och, ja już w zeszłym roku prosiłam o fotę antresoli, żeby zrobić przy obrączkowaniu
niza
Przyłączam się do prośby.
monikam54
O ja też ! Całą zimę myślałam o tym pięterku jak one wygląda 🤣🤣🙏🙏
Też chętnie zobaczę :D
Dzisiaj obrączkowanie.
Ja bym im prezent dała.
One ciągle głodne.
Tylko jak?
68 Views
68
monikam54
Już bez przesady. Rodzice je karmią i Zazamka i Szkwał. Młodym nic nie brakuje. Na tym etapie młode jest zawsze głodne 😁
Gołębia razem z młodymi po obrączkowaniu podrzucić,
haha
Szkwał na kracie, dzieciaki wrzeszczą z budki 😂
60 Views
60
Gawi
jedno porwało to co przyniósł
już ten sam porwał 2 razy ,reszta głodna.
Dzień dobry! Młodzież Zazamkowa czeka w progu na Admina 😂
75 Views
75
Gawi
to jeszcze trochę poczekają, coś około 6 godzin. Teraz Poznań na tapetę  wejdzie
More