Display: All
O matko! Chyba pódę po melisę 😮
93 Views
93
jeden chojrak na kracie
89 Views
89
Marlena72
Może to ten sam który już dzisiaj tyłem na kratę "wydreptał"
Baszka
Tak to ten sam, myślę, że to samiczka
IzaEs
Ooo 🫣
Zazamka na chwilę usiadła na kracie, ale zaraz odleciała.
edit: Po chwili wróciła.
80 Views
80
Siedzi na kracie.
Sprawdzała czy nadal ma 3 dzioby do wykarmienia
Młode zastygły :D
71 Views
71
IzaEs
Wszystkie wracają jak po hipnozie 😉
jako pierwszy wrócił najmłodszy
79 Views
79
IzaEs
Czy tylko ja mam beż dźwięku?
elik
wszyscy mamy bez dźwięku
IzaEs
Dzięki 🙃
Wracają
68 Views
68
IzaEs
To teraz Anwil ?
Jutro o 10
IzaEs
Dzięki 🙃
Przypominamy o fotce pięterka Zazamki 🙏🙏
70 Views
70
Przyłączam sie do prosby!!!
Edyta75
Pięterko Zazamki niestety mam od drugiej strony komina. Próbowałam tam kiedyś podejść i zrobić fotę ale niestety na teren Mpecu nikt mnie nie wpuści a mój telefon jest za słaby do zdjęć.... ale jeszcze nie mówię ostatniego słowa.
Ale tu chodzi o to miejsce w budce na które Zazamka wskakuje, nad kamerą
MPEC: Właśnie Zazamka i Szkwał fruwają na wysokości czubka komina. Mam ten zaszczyt obserwować te przeloty z okna 😁... obrączkowanie w toku...😎
68 Views
68
Na jakiej wysokości komina jest gniazdo?
Ja mieszkam w Zabrzu, a ich pokochałam.
To może pokażesz nam te pięterko 😁
Tatuś się znalazł😁
Daszka
Właśnie się zastanawiałam gdzie są starzy, bo w kamerze ich nie widać.
krata opadła
76 Views
76
muriel
Wojownicze istoty ;)
Btw. wydaje mi się, że te dwa waleczne, to chyba samczyki, a co do malucha nie mam pojęcia. Ciekawe co się okaże.
elik
gwałtu, rety, kto to ???https://zapodaj.net/plik-Np3dUj5uNE
Inspe
Ojej, a sio, a sio, posikałam się ze śmiechu. To ja tak drżałam o tego kurdupelka, a On taki waleczny!!! SOKOLIKU mój maciupki, od dziś jesteś już ochrzczony, i przezwany TOPEK.
Malutki chowa się za nimi w kąciku przy podłodze
Inspe
Ja wiem Meggi, że ten pisklaczek najmniej opierzony to ten najmłodszy. Ale nie widziałam ich 10 dni i się pomyliłam.
Marlena72
Cały czas  tam był, przed "akcją", nawet kiedy jeden z rodzeństwa cofał się na kratę...
IzaEs
Waleczny II bo Waleczny I był dzisiaj w Poznaniu 😉🙃
Chyba coś ruszyło, młode przestraszone?
65 Views
65
Zazamka na kracie pilnuje ♥️
73 Views
73
IzaEs
Zaczyna się
Nic się nie stało? Zaczynam się martwić o obrączkujących :(
75 Views
75
82 Views
82
muriel
Super, niech się najedzą na zapas.
IzaEs
A później ze stresu znowu matkę obsra... 🫣🫢🤭
Obstawiam, że mały to on i dwie siostry
81 Views
81
albo 2 braci i siostra
Mamy opóźnienie ,buu
74 Views
74
More