Hej, podglądacze! ja tylko pSypominam, że trwa konkurs na imiona. Wysilić proszę swoje zwoje, bo dość mam tych...numerków. Ja chcę się nazywać ! 😁 https://zapodaj.net/plik-wzLqPVZRvw
Gdynia: omyłkowo przekazałam nieprawidłowe informacje dot. nr obrączek i płci. Najmniejsza zadziora nie dawała mi spokoju 🤯 Po ponownej analizie, potwierdzonej dok. zdjęciową, ostatecznie: samiczki to największa 6HD i najmniejsza 8HD, a 5HD i 7HD to dwa samczyki. Przepraszam za zamieszanie 🙂