Display: All
Gdynia....dokładka
82 Views
82
Iwona65
Ale ufajdały Koksinkę
AnaOxy72
juz widać ,,,taki żywot rodzica 😁
Iwona65
Noooo.
Reda, sporo jedzenia
76 Views
76
Tczew karmienie 🥰
67 Views
67
Dzień dobry! Bosman karmi swoje "maleństwa" 😂
67 Views
67
kolejka do karmienia w Gdyni :D 🍕
59 Views
59
Czuję, że maluch 7HD pierwszy na bariery wyskoczy😃😁. Mały cudaczek, wszędzie go pełno😁🤩
77 Views
77
Gdynia, karmienie 📢
113 Views
113
W Redzie są chyba trzy dziewczynki i jeden chłopiec
104 Views
104
mi też tak wygląda
robimy zakłady?
W Redzie karmienie, rośnie konkurencja krzykaczy dla Gdyni 😂
92 Views
92
Iwona65
No to nie chciałabym mieszkać i pracować w Rumi 😂
Hej, podglądacze! ja tylko pSypominam, że trwa konkurs na imiona. Wysilić proszę swoje zwoje, bo dość mam tych...numerków. Ja chcę się nazywać ! 😁
https://zapodaj.net/plik-wzLqPVZRvw
81 Views
81
Wysłane😘
gosza
Wysłane🫡
Marlena72
tak jest. Baczność. Wysłane 😊
powsinoga
już wysłane 😁
6HD bryka w gnieździe 😂
72 Views
72
AnaOxy72
no właśnie widziałam ...ulubiona zabawa....kręgle 😄
w Tczewie świeża dostawa :D
64 Views
64
Gdynia - jedzonko 😆
67 Views
67
gosza
7 HD już by chciał odlecieć😁cudny jest w tych swoich próbach😃🤩
AnaOxy72
Wcale.sie nie dziwę takim próbom....troszkę ciasno się robi w tym ich M1😆
Tercja karmi swoje krzykacze 😂
73 Views
73
Gdynia: omyłkowo przekazałam nieprawidłowe informacje dot. nr obrączek i płci. Najmniejsza zadziora nie dawała mi spokoju 🤯 Po ponownej analizie, potwierdzonej dok. zdjęciową, ostatecznie: samiczki to największa 6HD i najmniejsza 8HD, a 5HD i 7HD to dwa samczyki. Przepraszam za zamieszanie 🙂
100 Views
100
AnaOxy72
Dziękujemy :) Ale zadziory to One faktycznie są 😅Kaszebichy nasze kochane😍🤩
Gawi
zrobione
More