Witam wszystkich, po czy rozpoznać czy to Czajnik czy Ziuta? Jak są razem to staram się po wielkości ale osobno nie wiem na co zwracać uwagę 🙉 będę wdzięczna za pomoc
Jestem sentymentalna...Wiem...Ale liczę dni wstecz co robiła Wrotka...Liczę tak samo ile jej nie ma...Codziennie zasypiałam i budziłam się zaglądając co u Niej...Przyzwyczajenie , bambinizm, trzeba patrzeć do przodu...Wiem...Tylko tak pusto bez Niej...
Od rana ruch w gnieździe. 4.05 przylot pary i krótkie spotkanie w budce, 4.17 przylot pary, Ziuta weszła do gniazda. 4.32 ponowny przylot pary i krótka wizyta obojga w gnieździe.