Display: All
Diuna i Libero są w Warszawie na PKiN. Co tu jest grane?
102 Views
102
niza
No to nawet jak wygrają tutaj, (a będą chyba prędzej nadawane tutaj niż na PKiN) i jak wygrają też na PKiN to będą brane pod uwagę tam gdzie wcześniej zostaną nadane. Ja myślę, że do każdego gniazda, że tak nazwę, jest inna komisja więc stąd te powtórki. A, że ktoś pewnie usilnie dawał te same imiona wszędzie to jest jak jest. Tak czy inaczej imiona powtarzać się nie będą, także spokojnie. Głosowaniem też możemy zdecydować kto będzie miał najwięcej głosów tu czy tam.
Andzi78
No właśnie, dlatego zagłosowałam na inne, może przejdą
myślę, że lepiej to zmienić teraz na początku głosowania
Efa
Efa
Widać ktoś się bardzo uparł, a ci co robią selekcję też się uparli ;)
Gawi
Diuna zostanie jutro czyli 21 maja ogłoszona w Koszalinie   https://zapodaj.net/images/0fd732401e3c6.jpg
Gawi
W-wa i Gdynia muszą zmienić, są dopiero na etapie głosowania
niza
Diuna po prostu nie będzie brana pod uwagę jak będzie w Koszalinie, a widzimy, że będzie. Już pisałam to niżej. Oddawanymi głosami też to możemy wyrazić. Ot mamy jakiegoś fana Diuny i co zrobić ;)
Efa
Efa
😆.
Można głosować w Gdyni 😁
84 Views
84
Tercaja w budce, zaraz ją krzykacze zjedzą 😆
85 Views
85
Jest i Kaszub 😍  ale on to zaraz do budki wszedł 😊
77 Views
77
Dzień Dobry z Redy! Nie wiem czy mnie było słychać czy gadałam sama do siebie 🤣 w gnieździe są 3 samiczki 1NR, 2NR, 3NR (ok 0,8-0,9g) i samczyk 4NR ( ok 0,7g). Zdrowe i okazałe pannice i panicz. Tercja przelatywała bardzo blisko mojej głowy, czułam świst i podmuch wiatru spod jej skrzydeł! Jak wchodziłam i schodziłam Tercja siedziała na drabinie 😄
112 Views
112
AnaOxy72
Brawo, podka🥰 Przetrwać konfrontację z Turbobabą, Tercją...fiufiu nie lada sztuka😃 Mi wystarczyło, że darła się na nas z dużo większej odległości. Mając przed sobą zadanie, z którego Ty się cały czas pięknie wywiązujesz, ....żeby nie napisać dosadnie....pobrudziłabym zbroję🤣
Iwona65
Obśmiałam się
Andzi78
Było słychać 🥰
A czemu pobieracie krew maluszkom?
powsinoga
Do badań genetycznych populacji i do sprawdzenia dobrostanu pisklaków
Gratuluję odwagi 😄
Gawi
Czy Wołomin był/będzie  obrączkowany?
Poodka
Tak, prawdopodobnie w tym tygodniu
OlaOlszowska
Dziękujemy!!! Było słychać i widać 😄
Już jest Tercja na poręczy 😍
98 Views
98
Zaczyna się w Redzie akcja biżuteria 😍
112 Views
112
VanillaCream
Łeee spóźniłam się :P
niza
3 dziewczynki i 1 chłopak, ale nr obrączek nie zanotowałam, a Poodka podawała. Jak ktoś ma to napiszcie ;)
IzaEs
Widać słychać full wypas 😀 dziękujemy za profesjonalny komentarz 😀
OlaOlszowska
Poodka obrączkuje i edukuje nas przy okazji 😄
niza
I jeszcze edukacja dla nas, szczególnie ważne dla młodych stażem obserwatorów. Ale super 🥰
IzaEs
Poodka sama to ogarnia ?
niza
Jak widać. Z resztą nie pierwszy raz 😉
IzaEs
dopiero weszłam na podgląd 😉
niza
Chyba jednak ktoś jest jeszcze, ale do notowania bo słychać jak dyktuje. Pewnie nie ma gdzie usiąść na spokojnie i obrączkować i przy samym gnieździe też pewnie nie ma miejsca na drugą osobę więc jest jak jest.
IzaEs
Wielki szacun 😍
niza
Z tego co usłyszałam co mówi Poodka to na pewno dwie samiczki i chyba jeden chłopak, a trzeci jeszcze zobaczą (tak mniej więcej)
A w Gdyni ,,,,tuliiimy 🥰
101 Views
101
Kaszub otoczony przez bombelki 😄 dobranoc
108 Views
108
Daszka
Ma, czego chciał. W końcu znów nocuje w swojej ukochanej budce. Ale nie wygląda na zrelaksowanego😅.
Tercja karmi, Kaszub zasiadł na daszku
77 Views
77
W Redzie rodzina w komplecie, Tercja na daszku przygotowuje kolację, Kaszub na trzepaku
77 Views
77
Najmłodszy (najbardziej puchaty jeszcze) pisklak z Gdyni próbował parę minut temu podgryźć kamerkę nr 1. Nudzi się bidula ;)
75 Views
75
Pustułeczki w Wejherowie dostały kolację
74 Views
74
I są już 4 małe waciki:)
Karmienie w Redzie, mylę, że są dwa samczyki i dwie samiczki
90 Views
90
..jutro się okaże...😁
Gdynia ma się dobrze szanse sie wyrównały a nawet i gabaryty. A gdzie jest ten jedynak podmieniony, gdzieś na fb filmik był z  tej operacji
61 Views
61
petshopghost
Masz na myśli Kwidzyń?
honi
możliwe, na tym filmiku pracownik zabrał jedno jajo i podłożył pisklaka juz troszkę odchowanego  a sokolica jak wrócił  zaatakowała malucha tak  ze to az zaniepokoiło ze bedzie po nim ale pisklak wydobywanym dźwiękiem wydobyl instynkt i zdezorientowana matka zaczęła go zagarniać pod siebie
Tak to Fiber i Fiberowa
Mała ma nadajnik i obrączki
Jest tak karmiona że chyba nie odleci 😁rodzice chuchają i dmuchają. Mała świnka piggi z niej😀
More