Display: All
Świst odleciał wieczorem https://youtu.be/9kkmJ8x1PqQ
97 Views
97
elik
bardzo nietypowa pora na wylot
Może głodny był, od rana nic nie jadły🤔🤪
IzaEs
Gdzie na tą noc dzieciaku poleciałeś 🫣 trzeba było o świcie lecieć 🤪ale normalnie wziął się i poleciał jakby to robił od zawsze brawo 🤩
Na Anwilu teraz tylko dwa, przed chwilą widać było ogon trzeciego stojącego w progu. Jeden chyba poleciał albo gdzieś jeszcze stoi na podeście
97 Views
97
IzaEs
Jest cała 4
śniadanie na kracie bez Odysa, który jeszcze boi się wyjść
94 Views
94
😏
we Włocławku brakuje (chyba) Śwista
90 Views
90
elik
chwilę mnie nie było i już są wszyscy
😅
Anwilowa młodzież znika z pola widzenia. teraz widać tylko dwa cienie i ogon jednego z cieni.
69 Views
69
muriel
Jest i trzeci młodizan, tym razem w całej okazałości ;)
Szkwał dostarczył łup, Eris po szarpaninie z bratem zgarnęła dla siebie i pożera w kącie.
98 Views
98
elik
prawo silniejszego
Eris zajumała sprzed dzioba Odysa łup, taka to z niej starsza siostra
91 Views
91
Spory obiad wleciał w MPECu. https://zapodaj.net/plik-H9ol3kAY9Y
80 Views
80
Zazamka karmi , wleciał duży posiłek
69 Views
69
Dziś wszyscy głodni, jedyny posiłek rano to skrzydło jerzyka chwyciła Eris, młode czekają na posiłek
65 Views
65
😪
Eris i Świst na podeście, Odys leżakuje w gnieździe 🥰
62 Views
62
Obiad dziś też był zacny, rodzice zrobili im chyba szybciej dzień dziecka 🙂 Brawa dla Zazamki
74 Views
74
Świst i Irys na kracie
80 Views
80
Eris , ale  Irys też ładnie 😉
elik
łoj, sorki :)
Anwil konkurs jest na imiona 😄
71 Views
71
raf
W Anwilu Wilda ma odwagę jeszcze sama karmić
66 Views
66
buber
Te młode jakoś tak kulturalnie jedzą.
More