W zeszłym roku już nie było wiadomo czy oni są tam nadal. Rok temu było 5 piskląt a to się nie zdarzało u Bursztynki i Stera, więc można było przypuszczać, że doszło do zmiany rezydentów. No ale to tylko takie przewidywania. W tym roku FF Poodka pisała, że może będzie tam obrączkowanie, może.
W Tczewie młodzi na wybiegu, Kociewiak barierkę okupuje. Szkoda że nie ma przynajmniej zapisów, bo może w każdej chwili polecieć i się tego nie uchwyci