Display: All
Reda karmienie
77 Views
77
Super imiona w Gdyni! Też zgłaszałam Trytona, ale byłam wolniejsza 😅 gratuluję wszystkim!
83 Views
83
hihi ja też
monikam54
Byłam szybsza 🫣Mój chrześniak ♥️
Daszka
Gratuluję🤗. Byłaś szybka, niczym sokół, bo mnie też wyprzedziłaś😁.
Iwona65
Gratuluję chrześniaka
monikam54
Dziękuję ❤️
Witam ponownie,, Gdynia podobaja mi sie imiona naszych dzielnych starszakow,=sokolow..pozdrawiam i niech rosna zdrowo :)
105 Views
105
kolorowadama3
Mnie też się podobają, zwłaszcza Viking, którego też zgłosiłam ale ktoś był szybszy 😛 gratki dla wygranych 🥳
Ja też zgłaszałam Vikinga, ale też zbyt późno 😅
monikam54
Mi też 🥹
czy znany jest los sokołów z lotosu?
96 Views
96
Iw
Dołączam do tego pytania i bardzo proszę o informację czy ktoś wie, czy Bursztynka i Ster w dalszym ciągu rezydują w Gdańsku?
niza
W zeszłym roku już nie było wiadomo czy oni są tam nadal. Rok temu było 5 piskląt a to się nie zdarzało u Bursztynki i Stera, więc można było przypuszczać, że doszło do zmiany rezydentów. No ale to tylko takie przewidywania. W tym roku FF Poodka pisała, że może będzie tam obrączkowanie, może.
Iw
Dziękuję:)
W Gdyni młode mają imiona.
105 Views
105
Ale chyba inne niż miały najwięcej głosów 🤔
elik
zjedź na dół tej strony, wciśnij "Więcej" pod zwycięskimi imionami i zapoznaj się z wynikami konkursu
Dzięki, wcześniej jak wchodziłam to Szelka miała jeszcze więcej głosów. Różnica minimalna 🙂
Zaraz będą gotowane kurczaki 😉
112 Views
112
Witam Gdynia  Nasze "starszaki" zaczynaja poznawac  ,,czuc w piorkach  wiatr od morza ,,Dzielnie walcza  siedzac na poreczy :)brawo:)
110 Views
110
W Gdyni dwójka moknie, dwójka w domku 😂
110 Views
110
Dzień dobry! W Tczewie werandowanie młodzieży 🥰
102 Views
102
Nasze gdyńskie Młodziaki, biorą pierwszą ...kąpiel :)
https://zapodaj.net/plik-YRs2XeFSI9
98 Views
98
Tercja na trzepaku
123 Views
123
Posiłek w Gdyni
111 Views
111
OlaOlszowska
Koksinka karmi część towarzystwa, a reszta marzy o przestworzu
OlaOlszowska
Gdynia. .Bosman przyniósł i zaczął obrabiać, Koksinka przejęła, dokończyła obróbkę....Młodzież przechwyciła 😃
https://zapodaj.net/plik-HsyrQ95XFd
103 Views
103
W Tczewie młodzi na wybiegu, Kociewiak barierkę okupuje. Szkoda że nie ma przynajmniej zapisów, bo może w każdej chwili polecieć i się tego nie uchwyci
87 Views
87
Kiedy nadadzą imiona?
83 Views
83
Lizka
W tej kwestii proponuję zapoznać się z regulaminem konkursu.
More