Display: All
Redzkie słodziaki tulą się do siebie w porannej drzemce🥰
96 Views
96
Gdynia. Dwoje śpi, a jedno się gimnastykuje na poręczy
93 Views
93
Gdynia, daszek zdobyty przez Trytona
107 Views
107
elik
udało mu się zeskoczyć, jest w budce
23:23, w Gdyni trójka młodych w gnieździe, Koksinka na poręczy
106 Views
106
chwile mnie nie było , a tu w Gdyni takie rzeczy??? Gdzie się podziały Młodziaki??? Naliczyłam tylko dwa/??
131 Views
131
honi
Jeden się znalazł
powsinoga
Wanta spadła 😪
AnaOxy72
widziałam na zdjęciu z boxika....czyżby nieudany skok na daszek :( Boziuuu !!!!!
Viking i Tryton na kracie, a w domku leży chyba Zoya, bo podobna Wanta poleciała.
132 Views
132
OlaOlszowska
Poleciała to za dużo powiedziane...
Akurat weszłam na chwilę zerknąć a tu masz... Przepychanki, po plecach🙄. Chyba za wcześnie na latanie co?
Gdzie jesteście FF z Gdyni - Wstawiajcie zdjęcia z obserwacji na Forum
130 Views
130
elas59
A Ja to co przecież też  jestem z Gdyni.
Iwona65
Widocznie w Gdyni nie ma FF
No tak, tak jak Koksinka najeperw im matkowala karmiac czy spedzajqc czas, tak teraz włączyła tryb zimny wychów biorąc na przetrzymania i w efekcie jeden ma przyspieszone dorastanie. Miejmy nadzieje ze nic mu się nie stało
125 Views
125
i się narobiło w Gdyni, jeden z trzepaka wskoczył na plecy drugiemu z trzepaka, obaj spadli, poszkodowanego nie widać, agresor zdołał dostać się do budki
137 Views
137
AnaOxy72
w Gdyni z tego, co pamiętam by już taki epizod....że jeden z drugim się zaczepił i się zwalili w dół,,,,ale wszystko szczęśłiwie się skończyło...
elas59
elik trzeba było wstawić na Forum
Ja bym powiedziała, że nadaje się na polityka - po plecach innych do kariery 😉
OlaOlszowska
Któraś dziewczyna spadła
OlaOlszowska
Wanta
powsinoga
O kurczę, moja chrześniaczka🥺
Iwona65
😢
prowokacja udana
elik
eliminacja konkurencji do żarcia https://zapodaj.net/plik-4iAa29b6nR
Gdynia jeden spadł przed chwilą
123 Views
123
OlaOlszowska
Tryton na bocznej poręczy był i jeszcze jeden młody i tak ujadali, że ten drugi spadł
Koksinka na daszku z jedzeniem kusi 😂
124 Views
124
elik
kto głodny ten musi się dostać na daszek
🤗
buber
Zaraz sama zje tego (..)
powsinoga
😂
Gdynia trzepak zdobyty 😄
101 Views
101
Reda godz 15.35  podano do stołu:,,Smacznego :))
102 Views
102
Witam Gdynia  Ale mlodziez sobie robi spacerek po poreczy..zawał ogladajacego gotowy:":pozdrawiam  :)godz 15.35
92 Views
92
W Redzie Tercja w opałach 😂
81 Views
81
More