maluchy w budce😁 WIdok cudny. Trzeba się cieszyć bo już za chwileczkę już za momencik będzie pusto. Czy Tercja będzie miała syndrom opuszczonego gniazda?
22.45- "młodzież" jeszcze nie wyleciała , a Kaszub już "kombinuje" , jakby sobie tradycyjnie pospać w swoim "apartamencie" - no i udało mu się , ale tłok jest wielki - za ciasno , skoczył na barierkę -chyba skumał , że na razie nic się nie uda i odleciał ....