Display: All
Reda, znowu jest komplet (cztery młode)
72 Views
72
Gdynia, młode na trzepaku
68 Views
68
Tercja na trzepaku, panny w gnieździe, a gdzie Weles
67 Views
67
raf
Mokosz i Dziewanna w budce. Gdzie Szubka?
73 Views
73
raf
Dobra jest. Obok budki zamachała skrzydłami
raf
Teraz wszystkie panny w środku
raf
Gdynia. m.lody na progu
59 Views
59
W Tczewie młody na progu chaty 🥰
69 Views
69
Reda. Pierwszy wylot, trochę przypadkowy. To chyba 4HR https://youtu.be/fnnlUIQCDCk
74 Views
74
VanillaCream
Mocny helikopter zrobił
powsinoga
Mam nadzieję, że sobie poradził 😱
Bosman w stylu mokrej kury na chacie 😂
56 Views
56
W Gdyni pusto 😉
58 Views
58
maluchy w budce😁  WIdok cudny. Trzeba się cieszyć bo już za chwileczkę już za momencik będzie pusto. Czy Tercja będzie miała syndrom opuszczonego gniazda?
68 Views
68
22.45- "młodzież" jeszcze nie wyleciała , a Kaszub już "kombinuje" , jakby sobie tradycyjnie pospać w swoim "apartamencie" - no i udało 
mu się , ale tłok jest wielki - za ciasno , skoczył na barierkę -chyba skumał , że na razie nic się nie uda i odleciał ....
66 Views
66
Kaszub na progu
66 Views
66
Baszka
22:42, Kaszub na podeście
Iwona65
Jak on tam zagląda, jakby tu wejść i żywym wyjść
Iwona65
Teraz podchody z podestu i już dostał ostrzeżenie
W Tczewie Kociewiak przegonił Tęczę z barierki 😄
91 Views
91
W Redzie dwójka na tarasie, dwójka w chacie, a Kaszub pilnuje z oddalonej barierki 😂
85 Views
85
W Gdyni pusto.
99 Views
99
More