Display: All
21:50, Tercja siedzi na trzepaku i czyści pióra, dziecko śpi w gnieździe
80 Views
80
IzaEs
Ale jak jasno jeszcze 😯
Baszka
Tercja wskoczyła na daszek
W Redzie tylko jeden młody, leży w budce
76 Views
76
W Redzie obecna dwójka
67 Views
67
Wanta coś skubie w gnieździe
62 Views
62
W Redzie trójka młodych na trzepaku
57 Views
57
W Gdyni dwójka na podeście, jeden coś skubie, Tryton siedzi na poręczy
53 Views
53
Od dłuższego czasu na kracie leży ulowka,  ale czemu nie opiorowana , nie zjedzona?
Gdynia
60 Views
60
Już ktoś konsumuje
Tercja na poręczy, dwójka młodych w budce
69 Views
69
Któreś z młodych w Gdyni na daszku ,ze sporym obiadem 😁
59 Views
59
W Gdyni Koksinka na daszku z łupem, młody na progu
71 Views
71
No człowiek raz chory jest i spać w dzień musi to akurat wszyscy postanawiają wybyć!! Reda jeden śpioszek w budce reszta chyba już w terenie https://zapodaj.net/plik-pjF5CQ58Yz
87 Views
87
Maja5
I ja🤧🥵
Zdrowia życzę 🤒🤧🙂
VanillaCream
Ktoś za to z dołu dzioba piłuje
Dzień dobry.
Co się stało z maluszkami pustułki z Wejherowa? Było wczoraj 6 teraz tylko 1?
97 Views
97
Już widać 6, były pod kamerką
Gawi
może się schowały pod kamerą
raf
Może niekoniecznie w tym miejscu, ale w Redzie u pustułek karmienie na 4 dzióbki.

Poprawka 6 dzióbków
88 Views
88
Właśnie pisałam poprawkę, ale byłeś szybszy 😅
Gdynia, dwójka młodych na daszku, jest i spory łup
99 Views
99
Tczew Kociewiak i Tęcza na barierce
89 Views
89
More