Display: All
Jest 22.....jasno wszędzie....głośno wszędzie... co to będzie....co to będzie 😉 najdłuższe dni....
100 Views
100
A które to takie obżarte w Gdyni? 🤣🤣🤣
110 Views
110
Dorodna tą nasza gdyńska Mlodziez. Ledwo w drzwiach się miesci 😉😘
102 Views
102
powsinoga
😂
W Gdyni 2 młode - jedno w progu, drugie na daszku wsuwa jedzonko 😄
101 Views
101
W Redzie Kaszub na poręczy, młode na daszku 🥰
101 Views
101
Wejherowo - jeden mały chyba nie żyje ...🥺
😢
97 Views
97
właśnie zauważyłam. Co się stało?
Drugi kona ????
Raczej tak. Ciekawe dlaczego ?
Może zjadł jakiegoś zatrutego gryzonia, ale martwy jest na pewno 😒
raf
Reda. Bardzo dorosły ogon na dachu
87 Views
87
raf
Zoya w budce, Viking i Wanta na dachu
81 Views
81
raf
I oczywiście jedno odleciało (Wanta) z łupem
powsinoga
Spryciula 😄 a masz może jakieś fotki?
raf
Niestety. Starałem się odczytać obrączki, sprawdziłem kto w budce ( tam widoczna 8HD) i żadnego zrzutu nie udało się zrobić. Ale na pewno był Viking (5HD) i na 100% u drugiego z dachu nie było 7HD.Akcja ok 8:38 się wydarzyła.
powsinoga
Dzięki 🥰
raf
Teraz pojawił się prawdopodobnie Viking
63 Views
63
Gdynia, młodzik na progu
60 Views
60
powsinoga
Zoya
Koksinka wcina kolację na barierce
https://zapodaj.net/plik-1MFgt4tA5N
66 Views
66
raf
Reda. Młody na trzepaku
68 Views
68
raf
Na facebook "Trójmiejska Grupa Obserwatorów Ptaków"  Pan Artur Buczkowski umieścił zdjęcia spod komina w Redzie. Kaszub i młode w locie.
70 Views
70
W Gdyni 2 młode 🥰
70 Views
70
powsinoga
Tryton i Zoya na wagarach 😂 🥰
raf
Na górze Tryton. Podmuch wiatru  odsłonił 7
raf
Tercja
61 Views
61
More