Display: All
Koksinka poleciała. Widać ma zaufanie, że śniadanie zostanie do rana.
108 Views
108
Efa
Efa
Woli świeże niż sucharki ;)
Ludziska. W gnieździe w Gdyni siedzi sobie (...) a na barierce wędruś na luzie. No szacun za odwagę  🤣
109 Views
109
Jak na razie to o sytuacji w Gdyni z dzikim lokatorem w budce pisze ktoś z Polski  na czacie w Orange u X&D
113 Views
113
W Redzie trzy sokoły na wizji. Dwa młodziki, a jeden na daszku
113 Views
113
Koksinka już któryś raz z trzepaka leciała, jakby coś Ją zaniepokoiło.....zaciekawiło.....
116 Views
116
oczami.ptakow
Wróciła.
Efa
Efa
No uwaga
jur
jur
komu uda się nagrać filmik z ataku na (...) , może liczyć na sporą liczbę odsłon 😁
119 Views
119
oczami.ptakow
Tylko któremuś z sokołów musi się chcieć taki atak zrobić 😉
jur
jur
Koksinka na trzepaku więc...
oczami.ptakow
Ona już dzisiaj miała dwa razy możliwość zapolowania i w obu przypadkach nie skorzystała. Albo jest najedzona, albo w przeciwieństwie do Bryzy ma opory polować przy samym gnieździe. Jestem bardziej ciekaw reakcji Bosmana lub Batorego o ile się któryś z nich dziś jeszcze pokaże.
AnaOxy72
i poleciała....
AnaOxy72
tak siedzi , jakby Bosmana wypatrywała.....
Były parę razy lęgi (...) na kamerach, ale nigdy nie były w takich okolicznościach. Na MPECu w 2015 poza jedną wizytą Iskierki (...) były nie niepokojone i w spokoju wyprowadziły dwa młode, w Słupsku w 2021 lub 2022 była tylko Dzika, która poza sezonem do gniazda nie zaglądała, więc też mogły w spokoju lęg odchować i na Pałacu w 2015, który był przedziwnym rokiem, były wtedy momenty, że przy Pałacu kręciło się 4-5 sokołów, a były momenty, że żadnego. Ale tamten lęg był stracony. Jakby tu doszło do lęgu, to ze wszystkich dotychczasowych przypadków miałyby najtrudniej.
100 Views
100
Wrócił samobójca.
97 Views
97
buber
W innych gniazdach wieje nudą, a w Gdyni cuda się dzieją. https://youtu.be/30zsksh2ves?si=q84fCqtXJ4OtS5Wu
Koksinka odleciała.
92 Views
92
w Redzie jedno z Młodzieży
88 Views
88
Są dwie dziewczynki Mokosz i Dziewanna 🥰
84 Views
84
W kamerze Koksinka, cień kogoś ( prawdopodobnie Batory ) widoczny na poręczy.
82 Views
82
Lili
😉😜
buber
Koksinka cioka do grzywacza.😆 https://zapodaj.net/plik-LxOwXCosom
monikam54
Zastałem Jolkę ? 😂🤣🤣🤣
😆
A z daszku zamiast samca zeskoczył on ... (...) 🤣
😆
Gdynia, sokół na poręczy, raczej dorosły, u mnie nie działa kamera zewnętrzna, może to Batory ?
87 Views
87
To Koksinka. Ale ktoś jest na daszku. Nie ma krzyków młodych więc może na górze jest Batory.
AGULKA
Tak to on ❤️
Samiec 3 DH. Znajdzie ktoś? Zapraszł Koksinkę do gniazda
😮
104 Views
104
oczami.ptakow
Obawiam się, że skoro Batory był już wczoraj i dzisiaj razem z Koksinką bardzo spokojnie sobie poczynają, to myślę, że Bosmana już niestety nie zobaczymy. To zbyt doświadczony samiec, aby zniknąć na dwa dni i nie reagować na intruza.
..też tak myślę....
AGULKA
To prawdopodobnie Batory
O fajnie, mniej będą zaglądały gołębie, 4 dni temu bym Bosman na straży, ciekawe co z nim
AnaOxy72
A Bosmana ktoś widział ostatnio?
monikam54
Niżej jest że był 4 dni temu 🤷
AnaOxy72
Tak tak...to wiem....ale może wczoraj....dzisiaj? Ktoś...coś?
Iwona65
Te 4 dni temu to też nie wiadomo czy Bosman, czy może już Batory
Napisałam wtedy , ze to nie Koksinka , bo ona ma niebieską obrączkę.
4 dni temu był na 100 % Bosman...miał czarna obrączkę...
elik
słusznie
monikam54
Batory z 2022 , rodzice Bosman i Bryza
😮
Iwona65
O kurna.
Sokół na daszku
83 Views
83
monikam54
Koksinka chyba 😁
Tak to była koksinka 😊
More