Display: All
Tczew spotkanie
78 Views
78
Stream360, Gdynia dziękuje  https://zapodaj.net/images/415f39387ac58.jpg
87 Views
87
Kaszub w gnieździe
74 Views
74
Witam wszystkich falcolubów. Małe wyjaśnienie.. dziś zakończyliśmy obsługę gniazd PGE, ktoś inny ‚wygrał’ przetarg.. czyli będzie działał w tym temacie.. powinni od teraz. Jak to będzie .. trudno powiedzieć. Z tego co mi wiadomo to jakaś firma instalacyjna.. czy jakoś tak. Przetargi rządzą się swoim prawem: najważniejsza cena. Mamy nadzieję, że dadzą radę i będziecie równie zadowoleni. .. jesteśmy z Wami przy innych gniazdach. Pozdrawiamy😀
89 Views
89
Lili
😮😥...🖐🏻
58basik
Dziękuję bardzo  Stream360 za dotychczasową obsługę PGE ... oby nowy usługodawca był równie dobry :)
Gawi
buuuu😒
Dlaczego kończymy obsługę....????????????
76 Views
76
Admirał w budce
78 Views
78
Dzień dobry! Śniadanie na daszku w Gdyni 🥰
71 Views
71
W Redzie ogon zwisa z daszku
63 Views
63
Kaszub już w gnieździe
61 Views
61
W Redzie z daszku zwisa ogon Tercji
57 Views
57
Tercja siedzi przed progiem
50 Views
50
Baszka
Odleciała
Ogon Tercji zwisa z daszku, Kaszub siedzi na progu
42 Views
42
Baszka
Tercja odleciała o 6:32, Kaszub po minucie, Tercja wróciła i siedzi na poręczy
Kaszub w gnieździe robi poranną toaletę
37 Views
37
Kaszub śpi w gnieździe z głową w piórach
32 Views
32
Tercja śpi na progu, Kaszub w budce, piękny widok
48 Views
48
More