Display: All
Dzień dobry, w Gdyni ryzykant na zwidach😆
😆
70 Views
70
Od 50 minut kwitnę pod kominem w Redzie, a sokołów ani widu, ani slychu... :( Mają mnie w kuprach...
69 Views
69
powsinoga
Ale nie bierz tego do siebie 🤣😉
Lili
😉🙃😛
elik
na to wygląda 😜
22:07 spotkanie
58 Views
58
W Gdyni nawoływanie....
61 Views
61
A w Redzie aż by się chciało wejść do gniazda po tę lotkę 😉😄
72 Views
72
Dzień dobry! W Gdyni ryzykanci szaleją 😂 daszek, podest, barierka - ADHD 😆
😆
68 Views
68
para (...) na wizji, Gdynia
57 Views
57
Już są 3
😮
A któż to tak pięknie w piórkach zasnął? Kaszub?
56 Views
56
Kaszub schował się przed deszczem w chacie😊
😆
66 Views
66
AnaOxy72
W przeciwieństwie do Koksinki 😁
Koksinka na trzepaku w kąpieli 🥰
63 Views
63
Dzień dobry! Mam pytanie, czy w Gdyni przekaz z kamer wewnętrznych tak już zostanie? Tego nie da się oglądać, oczy bolą😖
60 Views
60
raktoja
Ja też - ten podgląd to kompletna porażka !!!
AnaOxy72
Dołączam do pytania i zgłaszam postulat naprawy stanu rzeczy
W Gdyni...piór czyszczenie na balkonie 🥰
57 Views
57
Kaszub na trzepaku
63 Views
63
Koksinka wieczorowa porą 🥰
68 Views
68
Dzień dobry! 8:40 Koksinka nadal obecna 🥰
72 Views
72
More