Display: All
Dzień dobry! W Redzie atrakcyjny ogon na daszku 😄
37 Views
37
powsinoga
I szpon 😄
Kaszub siedzi przed progiem
41 Views
41
Gdynia, był posiłek na daszku, zostały resztki
44 Views
44
Dzien. dobry! Spotkanie w Gdyni 🥰
46 Views
46
Kaszub na progu redzkiej budki. 
https://zapodaj.net/plik-dqB0keml6O
Wcześniej dołkował. Przyleciała Tercja i odbyło się spotkanie na odległość (on wszedł do budki, ona pozostała na poręczy podestu). Następnie sokolica wskoczyła na daszek budki. Samczyk pozostał w budce.
40 Views
40
Lizka
Ktoś na poręczy , widać tylko głowę ale stawiam na Koksinke 😃
50 Views
50
AnaOxy72
Tak. Nasza Celebrytka😂
Koksinka pilnuje rewiru 😊
39 Views
39
Tercja śpi z głową w piórach
55 Views
55
Dzień dobry, Koksinka pilnuje chaty 😍
58 Views
58
Spotkanko w Gdyni
54 Views
54
Koksinka wypatruje i nawołuje....długie ciokanie, nawwt próba dzióbków dawania :) I Batrouy fruuuuuu :)
47 Views
47
Gdynia, ktoś na daszku
46 Views
46
AnaOxy72
Teraz na progu :) Koksinka :)
Kaszub ogląda świat z progu.
48 Views
48
PGE Gdynia  w całej krasie. Co to za karykatura w budce?  https://zapodaj.net/images/8ad5c03b141e9.jpg
56 Views
56
AnaOxy72
zmieniłą się firma obsługująca podglad i stąd ta ...karykatura :(
Gawi
Ciekawe jak długo te testy  będą trwały, ta  firma chyba dopiero   do szkółki niedzielnej poszła
Gdynia sokół w budce
46 Views
46
More