Display: All
w gdyńskiej budce ktoś dołkuje
43 Views
43
Reda, ktoś relaksuje się na progu
45 Views
45
w Redzie
44 Views
44
widzę mleczny obraz z kamerki wew. w Reszie
44 Views
44
Kaszub śpi w budce,❤️🌞
44 Views
44
w Redzie....jakaś plama :) kamera wewnętrzna bezużyteczna jak na razie :)
52 Views
52
Lili
🤔😪
45 Views
45
powsinoga
🥰
Lili
😍
Gdynia spotkanko'
40 Views
40
Kaszub pilnuje rewiru 🥰
42 Views
42
AnaOxy72
coś z kamerką wewnątrz nie halo.....
jur
jur
Witajcie kochani FF Kolorowo się zrobiło, jesień w pełni, oznacza to, że nadszedł czas na redagowanie naszego kalendarza 2026 
 Zachęcamy wszystkich FF, żeby wzięli udział i przysłali swoje propozycje. W szczególności tych co nigdy nie odważyli się wysłać swoich propozycji do kalendarza a mają dużo materiału. Szkoda, żeby Wasze emocje towarzyszące obserwacjom naszych sokołów zostały w folderze archiwum. A tak jest szansa, że praca znajdzie się w kalendarzu i będzie Was cieszyć przez cały miesiąc a może i cały rok bo kto powiedział, że kartki w kalendarzu trzeba przekręcać? 
 Pracami mogą być printscreeny z gniazd, własne zdjęcia sokołów lub rysunki, ważne, żeby był na nich sokół!Jeżeli mamy małe printscreeny można zrobić kolaż, to fajny pomysł, żeby zrobić ciekawą pracę i umieścić na niej wszystkie swoje ulubione ujęcia.Nie dajemy żadnych ograniczeń wymiarów bo wiem, że to niestety niektórych zniechęcało bo nie każdy ma program graficzny do obróbki, nie każdy też potrafi to zrobić. Jakoś sobie z tymi różnymi formatami poradzimy! Pamiętajcie, tworzymy unikatowy, kolekcjonerski kalendarz, taki nasz, dlatego nie wszystko musi być idealne, ten kalendarz ma mieć duszę FalcoFanów.
Dla FF, których prace wejdą do kalendarza ufundujemy drobną ale fajną nagrodę. Prace przesyłamy do 26.10.2025
na maila falcofani@gmail.com
ps: Zastrzegamy sobie prawo do drobnych modyfikacji prac, jak korekta jakości, przycięcie do odpowiedniego formatu. Inne „ większe” poprawki będziemy uzgadniać z autorem pracy. Prosimy nie nanosić na pracę swoich podpisów, sami podpiszemy prace Waszymi nickami z forum. Chcemy, żeby logowanie było jednolite, wyraźne i nie wyróżniało w jakiś specjalny sposób  żadnego z autorów.  Czekamy na Wasze prace! Redakcja
42 Views
42
Kaszub odleciał
39 Views
39
Dzień dobry! Działa Wam kamerka wewnętrzna w Redzie? Bo mi nie 😔
36 Views
36
Baszka
Nie
powsinoga
Z odgłosów - jest spotkanie 😄
elik
nie działa
Kaszub siedzi na progu
30 Views
30
Kaszub w gnieździe
34 Views
34
Baszka
Nie śpi, czuwa
Spotkanie w Tczewie 🥰
36 Views
36
More