Display: All
Zazamka w budce
58 Views
58
Zazamka na lampie 🥰
47 Views
47
41 Views
41
elik
przyleciał za Szkwałem, obaj sobie pokrzyczeli na podeście
Zazamka na podeście 🥰
39 Views
39
IzaEs
Już w budce
IzaEs
i poszła się jednak przewietrzyć na kratę
Mpec ktoś siedzi na kracie
34 Views
34
Anwil, ogon na wizji
47 Views
47
buber
Szkwał w budce
37 Views
37
Zazamka na kracie
42 Views
42
Zazamka na podeście 🥰
34 Views
34
IzaEs
Zazamka w budce🥰
Włoclawskie spotkanie https://youtu.be/20U2_eslJ60
51 Views
51
Zazamka na podeście
34 Views
34
Baszka
Odleciała o 6:39
Zazamka na lampie 🥰
42 Views
42
jur
jur
Witajcie kochani FF Kolorowo się zrobiło, jesień w pełni, oznacza to, że nadszedł czas na redagowanie naszego kalendarza 2026 Zachęcamy wszystkich FF, żeby wzięli udział i przysłali swoje propozycje. W szczególności tych co nigdy nie odważyli się wysłać swoich propozycji do kalendarza a mają dużo materiału. Szkoda, żeby Wasze emocje towarzyszące obserwacjom naszych sokołów zostały w folderze archiwum. A tak jest szansa, że praca znajdzie się w kalendarzu i będzie Was cieszyć przez cały miesiąc a może i cały rok bo kto powiedział, że kartki w kalendarzu trzeba przekręcać? Pracami mogą być printscreeny z gniazd, własne zdjęcia sokołów lub rysunki, ważne, żeby był na nich sokół!Jeżeli mamy małe printscreeny można zrobić kolaż, to fajny pomysł, żeby zrobić ciekawą pracę i umieścić na niej wszystkie swoje ulubione ujęcia.Nie dajemy żadnych ograniczeń wymiarów bo wiem, że to niestety niektórych zniechęcało bo nie każdy ma program graficzny do obróbki, nie każdy też potrafi to zrobić. Jakoś sobie z tymi różnymi formatami poradzimy! Pamiętajcie, tworzymy unikatowy, kolekcjonerski kalendarz, taki nasz, dlatego nie wszystko musi być idealne, ten kalendarz ma mieć duszę FalcoFanów.
Dla FF, których prace wejdą do kalendarza ufundujemy drobną ale fajną nagrodę. Prace przesyłamy do 26.10.2025
na maila falcofani@gmail.com
ps: Zastrzegamy sobie prawo do drobnych modyfikacji prac, jak korekta jakości, przycięcie do odpowiedniego formatu. Inne „ większe” poprawki będziemy uzgadniać z autorem pracy. Prosimy nie nanosić na pracę swoich podpisów, sami podpiszemy prace Waszymi nickami z forum. Chcemy, żeby logowanie było jednolite, wyraźne i nie wyróżniało w jakiś specjalny sposób żadnego z autorów. Czekamy na Wasze prace! Redakcja
38 Views
38
Zazamka grzebie w żwirze
29 Views
29
Zazamka na wizji
39 Views
39
More