Display: All
Spotkanie w Gdyni 🥰
45 Views
45
powsinoga
I owszem, z Batorym 😀
AnaOxy72
z Batorym?
Koksinka w gnieździe ...nawołuje
40 Views
40
46 Views
46
Reda...ogon i ,,,śniadanie :)
43 Views
43
W Gdyni śniadanie na dachu.
46 Views
46
Reda, Kaszub w budce kamyczki chrupie.
A pewnie Tercja w takim razie na daszku ;)
39 Views
39
20:53, Kaszub nadal siedzi na progu
51 Views
51
Baszka
Odleciał
Na grzbiecie Kociewiaka pojawiły się pojedyncze "dorosłe" pióra. Nie powinien pierzyć się dopiero wiosną? A może coś takiego czasami się zdarza?
49 Views
49
monikam54
Też zauważyłam i bardzo mnie to zaintrygowało🙂
Czekam aż ktoś bardziej doświadczony się wypowie w temacie.
Kaszub siedzi na progu
51 Views
51
Dzień dobry! Lusesita w Tczewie na progu chaty 🥰
46 Views
46
W Redzie długo już obecna Tercja. Zmienia jedynie miejscówki.
41 Views
41
W Tczewie gniazdo odwiedził młody, prawdopodobnie Kociewiak. https://zapodaj.net/plik-Lmlbuaxdgk
45 Views
45
Dzień dobry z Koksinką na trzepaku 🥰
41 Views
41
Kaszub się ulotnił
41 Views
41
17:20, Kaszub śpi z głową w piórach
40 Views
40
Baszka
19:13, Kaszub śpi w budce w prawym kąciku
Baszka
18:06, Kaszub siedzi przed progiem, czuwa
More