Display: All
Tercja w budce pióruje śniadanie
55 Views
55
jolajola
w sensie zjadła to truchło, co leżało w budce wczoraj i przyczyniło się do stanięć licznych serc u obserwatorów?
Baszka
Odleciała że śniadaniem
Gdynia, na progu siedzi Batory (?)
50 Views
50
powsinoga
Dzień dobry! Hmm myślę, że to Koksinka, ale głowy nie dam 😆
Batory w gdyńskiej budce.
57 Views
57
Gdynia ktoś na barierce
60 Views
60
Kaszub w towarzystwie 🤣
75 Views
75
Witam. W Redzie przed kamerą to najprawdopodobniej słonka, czyli posiłek w zamrażarce. Nic się nie dzieje z Kaszubem.
88 Views
88
AnaOxy72
Serce rano mi dzis na chwile stanęło. Dziękuję za I fo
Dzień dobry! Lusesita w Tczewie 🥰
78 Views
78
Mój Boże 😪😪😪😪😪
76 Views
76
c
73 Views
73
Kaszub -wieczorową porą -bardzo rozczochrane piórka ma , dziwne to....(w totalnym bezruchu jest )...dziwne ..
70 Views
70
To najprawdopodobniej słonka, czyli posiłek w zamrażarce. Bez paniki.
niza
Siedzi w tej samej pozycji cały czas ... Nie wygląda to dobrze niestety.....
niza
Są kolory w końcu. To chyba jednak nie sokół.
dziwnie wygląda, jakiś taki wymemlany
Dzień dobry FF. Lusesita na barierce. https://zapodaj.net/plik-F03kt6XXvx
62 Views
62
Koksinka na trzepaku 🤔
63 Views
63
Kaszub wietrzy skrzydełka
58 Views
58
Dzień dobry z Batorym w padającym śniegu 🥰
61 Views
61
Dzień dobry Tercjo
57 Views
57
More