Dzień dobry, czy ma ktoś może zdjecie gniazda sokołow z PGE Gdynii, zdjecie takie z zewnatrz, ktore pokazuje lokalizacje na tym kominie. Gdyby ktoś miał to bardzo bym prosił o wysłanie na mój adres email: jankrzysztowunski@gmail.com Piszę prace badawczą do olimpiady Biologicznej i takie zdjęcie bardzo by mi się przydało. :)
Wyszukaj sobie w archiwum posty FF o nicku rudazołza. Nie pamiętam czy jakimś myślnikiem to się nie pisało. Lata 2021 do góra 2023. Miała trochę fajnych relacji spod komina
Niedawno przeczytałam o alobce... :( Jur, bardzo dziękuję za tę informację. Kilka razy zbierałam się z pytaniem co u niej. No i się dowiedziałam :( Wiem, że nic i nikt nie trwa wiecznie, ale ciężko przyjmuje się takie wieści... Miałam szczęście poznać alob. Fajna z niej była babka... Dobrze, że jest informacja o tej FalcoFance. Pozostanie nią zawsze w naszej pamięci. No i szkoda, że niczego nie wiadomo o innej Gdyniance - JS, która też bardzo intensywnie udzielała się na peregrinusie...