Display: All
Dzień dobry, czy ma ktoś może zdjecie gniazda sokołow z PGE Gdynii, zdjecie takie z zewnatrz, ktore pokazuje lokalizacje na tym kominie. Gdyby ktoś miał to bardzo bym prosił o wysłanie na mój adres email: jankrzysztowunski@gmail.com 
Piszę prace badawczą do olimpiady Biologicznej i takie zdjęcie bardzo by mi się przydało. :)
53 Views
53
Iwona65
Wyszukaj sobie w archiwum  posty FF o nicku rudazołza. Nie pamiętam czy  jakimś myślnikiem to się nie pisało. Lata 2021 do góra 2023. Miała trochę fajnych relacji spod komina
Poranna toaleta na balkonie myślę,że to Tercja
47 Views
47
w Gdyni kto na poręczy
45 Views
45
AnaOxy72
Wygląda na Koksinkę
W Redzie On i Ona❤️❤️🦅🦅
52 Views
52
Gdynia, ktoś na trzepaku
53 Views
53
AnaOxy72
Koksinka
jest nasz Mały Kaszubek
40 Views
40
Gdynia, samiec na poręczy
45 Views
45
Dzień dobry z Koksinką na poręczy 🥰
50 Views
50
Dzień dobry z Batorym na poręczy 🥰
62 Views
62
jur
jur
80 Views
80
Amika
😥😥
Lili
😪💔😥
Lizka
https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/8-sokoli-hyde-park/956-nasze-spotkania-wycieczki-zloty?start=790 Alob pierwsza z prawej wśród "desantu z Pomorza" na zlocie w 2017 r.
Lizka
Niedawno przeczytałam o alobce... :( Jur, bardzo dziękuję za tę informację. Kilka razy zbierałam się z pytaniem co u niej. No i się dowiedziałam :( Wiem, że nic i nikt nie trwa wiecznie, ale ciężko przyjmuje się takie wieści... Miałam szczęście poznać alob. Fajna z niej była babka... Dobrze, że jest informacja o tej FalcoFance. Pozostanie nią zawsze w naszej pamięci. No i szkoda, że niczego nie wiadomo o innej Gdyniance - JS, która też bardzo intensywnie udzielała się na peregrinusie...
niza
Bardzo smutna wiadomość. Pokój jej duszy.
powsinoga
Bardzo smutna wiadomość 😪
Iwona65
🥺
Iwona65
Ta wiadomość skłania mnie do zapytania czy ktoś może coś wie o JS ?
elik
też wiele razy się zastanawiałam, JS zamilkła z dnia na dzień...🤔
AnaOxy72
Bardzo smutna wiadomość. Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny i Przyjaciół 🖤
Reda daszek to pewnie Tercja
55 Views
55
Gdynia barierka
47 Views
47
Ktoś śpi w budce 🥰 - Reda
45 Views
45
Koksinka na wizji
48 Views
48
Tercja na wizji
47 Views
47
Iwona65
No nie mogę na nią trafić. A jej widok ładuje mi baterie 🙂
More