Display: All
Kaszub w budce
60 Views
60
Nadal śpi 😊
Nasz niezawodny domator Kaszub jest w domu
68 Views
68
Tczew któryś w budce
65 Views
65
Kaszub na noclegu w budce
67 Views
67
Reda - Tercja ulotniła się z progu o 11:14. Była od godz. 8:08
70 Views
70
Reda ktoś na trzepaku i już na progu czyści piórka 🥰
64 Views
64
Reda strażnik w progu
56 Views
56
Reda, Tercja na progu
49 Views
49
Dzień dobry FF w Nowym Roku. Do budki w Tczewie zawitał Kociewiak. https://zapodaj.net/plik-UEBECmPrpE
55 Views
55
00.01 - Kaszub w panice opuścił swoją sypialnię ...
😢
55 Views
55
raktoja
A tak wyglądała ucieczka Kaszuba sekundy po północy https://youtu.be/PBlpRumSJ0A
Daszka
Żal patrzeć😪. Jak Tercja rok temu. Na szczęście z nocujących Głogusie i samiczka z Dobrej mają chyba dalej od wystrzałów i się trzymają. Sylwester to dla mnie chyba najsmutniejszy dzień w roku. Ja mojemu panicznie bojącemu się psu mogę zapewnić bezpieczną, wyizolowaną akustycznie przestrzeń w mojej pracy, ale najbardziej mi żal tych wszystkich dzikich zwierząt. Ech.... Mam nadzieję, że Kaszub wróci bezpiecznie i mimo wszystko pięknego Nowego Roku, kochani FalcoFani😘.
IzaEs
😢😢
Kaszub Sylwestra spędza w domu, ja też
47 Views
47
Reda ktoś na nocce
44 Views
44
IzaEs
Niech tam zostanie bezpiecznie do rana... 🩷
IzaEs
Już się obudził, już czujny...
Zima otuliła gniazda śnieżnym puchem. Kończy się rok. Jaki był? Jak zwykle pełen emocji. Łzy były wszechobecne. Te smutne i te radosne. Oby nowy Rok przyniósł więcej tych drugich. Życzę tego Wam, sobie a przede wszystkim NASZYM SKRZYDLATYM CELEBRYTOM. Dziś trudny czas dla Zwierzaków i wszelkiej maści Wrażliwych. Zdrowia, pomyślności, wielu spotkań, odwiedzin na spontanie, planów i siły,  by je realizować. DO SIEGO ROKU!!!!
49 Views
49
Lili
Zdrowia! Zdrowia! Zdrowia! Wszelkiej pomyślności🥰🍾🍸🎉
Kaszub i Tercja delektują się zimą ❤️ 14:20
46 Views
46
Nadal siedzą 😉
W Gdyni na daszku Koksinka z Sylwestrowym lunchem 😄
48 Views
48
More