Display: All
20:30  Samiczka na noclegu przed śniegiem się schowała
47 Views
47
jest chętna na nocleg
50 Views
50
krzyś
Ciekawe, gdzie podziewa się utracjusz 9DH
elik
3-4 dni temu widziałam kilkakrotny przelot drugiego sokoła, zapewne był to samiec bo samiczka wskoczyła z ukłonami do budki, jednak do spotkania nie doszło
pusto, w nocy był Sokół na noclegu
36 Views
36
krzyś
Za godzinę przyleci Dobrawa, pewne jak w szwajcarskim banku 😄
Tylko jeden Sokół śpi
34 Views
34
Spanko w gnieżdzie , to samica
28 Views
28
Dobrawa już jest
42 Views
42
monikam54
Już pięknie śpi z głową w piórach 🙂
krzyś
Męczyła ją wypluwka, więc poleciała oddać ją gdzieś na boku.
Jest już ponownie
Krótka historia wieży nadawczej w Dobrej: https://www.youtube.com/watch?v=j9D4lR2Bd30
48 Views
48
Lizka
Dziękuję za metryczkę :) A miałabyś może, Gawi, metryczkę z Kwidzyna? Mogłabym ją dołożyć do podsumowania.
Gawi
Jest na boksiku, pod Kwidzynem,w nocy wstawiłam,, mam wszystkie
Gawi
Lizka
Super. Dziękuję za informację. Wstawię metryczkę jak wrócę z pracy.
Jest już samiczka w Dobrej, a gdzie jest samiec ?
Jako że, ta samiczka od prawie roku nie ma imienia, to dla mnie od dziś będzie "Dobrawa" 😝
49 Views
49
Iwona65
A mogłaby tak być, w każdym kontekście fajnie- I historycznym i jeśli chodzi o miejsce rezydowania
Dzień dobry, już jestem - to ja właścicielka tego mieszkanka 😆
66 Views
66
elas59
Dochodzi 17:00  , a Samiczka w budce przed taką śnieżycą się schowała w Nowy Rok .
buber
Może wreszcie w tym roku doczeka się imienia. Samiec też, niech tylko raczy się pokazać.
18:45 - Samiczka w budce się schowała i czeka 
na partnera aby wybrać się na bal Sylwestrowy .
51 Views
51
elik
jeszcze siedzi w budce, i dobrze bo śniegiem zacina
Samiczka w Dobrej już na posterunku 😆
47 Views
47
samiczka na kracie
40 Views
40
Już po północy, a samiczka smacznie śpi na progu budki 😊
35 Views
35
30.12.2025
16:40 -  Samiczka nadal pilnuje budki tak jak wczoraj .
38 Views
38
Samiczka już jest, pilnuje nowej posesji.
38 Views
38
elik
elik
nadal obecna
More