Display: All
Dzień dobry! Batory woła Koksinkę 🥰
40 Views
40
Dzień dobry FF. W Tczewie młody na balkonie. https://zapodaj.net/plik-TbBQKSu9XK
37 Views
37
Wlazł do budki do swojego kącika jednak Kaszubek
39 Views
39
A to nie Tercja na progu
37 Views
37
Kaszub na progu
41 Views
41
Reda - ktoś na trzepaku w padającym śniegu 
42 Views
42
Reda barierka
36 Views
36
Koksinka na wizji
34 Views
34
Takie heheszki sobie z nas PGE robi, nawet znacznik czasu się w pełni nie wyświetla  https://zapodaj.net/images/a9b502613626c.jpg
45 Views
45
raktoja
Ten podgląd, to kompletna porażka
AnaOxy72
dołączam do niepochlebnych opinii na temat przekazu w Gdyni :( dramat :(
elik
będzie trudno a wręcz niemożliwe, wypatrzeć w Gdyni i Toruniu "pipa" 😡
oczami.ptakow
W Gdyni jak będzie intruz i tylko w środku obrączki pokaże to będzie problem odczytać, a co dopiero o pipie mówić.
elik
Gdynia ma najgorszy przekaz z wewnętrznych kamer, ciekawe czy Stowarzyszenie płaci za tą usługę ?
Gawi
Stow. zbierało kasę tylko na MPEC, PKiN i Trzebież
Gawi
PGE zrobiło nowy konkurs, wybrało tańszą wersję i oni płacą
Reda, Kaszub na poręczy
34 Views
34
W Gdyni wiatr piórka rozwiewa w progu 😊
32 Views
32
elik
obecnie Koksinka na trzepaku
Kaszubku gdzie się podziewasz wracaj do budki
29 Views
29
Admirał to domator, jak jego brat Kaszub
27 Views
27
32 Views
32
To Lusesitka czy Admirał się chowa w budce przed zawieją?
30 Views
30
More