Display: All
Dzień dobry. Kiedy ostatni raz była widziana Tercja? Przejrzałam forum i bodajże ostatni wpis ze wzmianką o niej jest 22 stycznia. Czy była później widziana?
85 Views
85
Ona była najczęściej widziana na daszku, a niestety kamera jest przestawiona
niza
Tak, to wiem. Ale czy w ogóle pokazała się przed kamerą jakoś ostatnio?
AnaOxy72
Dołączam do pytania....
Koksinka cioka na barierce 🥰
77 Views
77
a Kaszub co? jeszcze budki po nocy nie opuścił ?
76 Views
76
Dan21
Z kwadransik już wygląda przez okienko i duma, wyjść czy nie wyjść 🤪
powsinoga
W budce cieplej 😉 Dzień dobry!
Kaszub już na nocnej miejscówce
64 Views
64
127oskarALFA
Brat Kaszuba w Tczewie też na nocnej miejscówce  .
W Tczewie sokół śpi w budce
61 Views
61
Kaszub na posterunku
54 Views
54
zmienił kącik  jest czujny pewnie Tercja jest w pobliżu
66 Views
66
Nocowanko
65 Views
65
Można prosić operatora żeby w redzie poprawił kam2 tak jak były wcześniej ustawione ?
64 Views
64
Kaszub nadal w budce z głową pod skrzydłem
56 Views
56
U Kaszuba- 00.50 - 3 minuty rozgrzewki skrzydełek i powrót do ulubionego kącika ..
58 Views
58
Kaszubek na noclegu
59 Views
59
Witam,, dawno mnie tutaj nie bylo i jestem zaskoczona ze nie ma Bosmana a jest  Batory  co sie stalo? dziekuje za odpowiedz i czekam
57 Views
57
AnaOxy72
Bosmana nie ma od 1 lipca zeszłego roku :( Jego miejsce zajął jak widać Batory, syn Bosmana i Bryzy. Trzymajmy kciuki za udany sezon lęgowy . Co z Bosmanem? do dziś nie wiadomo :(
Dziękuje za wiadomosc,,no szkoda Bosmana  a moze pojawi sie,,pozdrawiam:)
AnaOxy72
Wszyscy tu Go opłakujemy, ale takie jest życie.
Spotkanie w Gdyni 🥰
65 Views
65
Dzień dobry! Batory na wachcie 🥰
60 Views
60
powsinoga
Tak patrzę na Batorego i pomimo bólu serca, widzę pięknego sokoła podobnego do Bryzy i Bosmana 😊
AnaOxy72
Piękne Sokoky nam Bryza z Bosmanem w spadku zostawili. Mam nadzieję na upamiętnienie Ich w postaci .....tablicy? Tylko gdzie i jak....ale bardzo chciałabym do tego doprowadzić
More