Dzień dobry. Kiedy ostatni raz była widziana Tercja? Przejrzałam forum i bodajże ostatni wpis ze wzmianką o niej jest 22 stycznia. Czy była później widziana?
Bosmana nie ma od 1 lipca zeszłego roku :( Jego miejsce zajął jak widać Batory, syn Bosmana i Bryzy. Trzymajmy kciuki za udany sezon lęgowy . Co z Bosmanem? do dziś nie wiadomo :(
Piękne Sokoky nam Bryza z Bosmanem w spadku zostawili. Mam nadzieję na upamiętnienie Ich w postaci .....tablicy? Tylko gdzie i jak....ale bardzo chciałabym do tego doprowadzić