Display: All
O tej porze  i tak nikt na komin.nie wejdzie
194 Views
194
Lili
😥
Goralka
Koło 2giej podniosła łebek, miała jakby skurcz bo skrzydełka złączyła na grzbiecie, i od tej pory zero ruchu, nie zauważam też żeby oddychała 🫣
Bożka
💔😢
IzaEs
😪😪😪
Iwona65
Odeszła
AnaOxy72
😪
Ale oczywiście z samego rana ktoś jej udzieli pomocy i zabierze do weta? Jeszcze żyje oby nie było za późno na pomoc.
Yvone
jesli to ptasia grypa, to sprawa przesądzona, bo nie wyleczysz. A teraz, juz wiadomo ze odeszła.
Problem będzie z wejściem, tam tak szybko nie wpuszczają
184 Views
184
Coś jest nie tak ,Boże żeby sie nie powtórzyło z Dobrej
200 Views
200
Daszka
Oj, źle to wygląda😞.
IzaEs
Panuje ptasia grypa niestety... 😪😪😪
monikam54
A pamiętacie Libre ? Przecież to te samo gniazdo...
IzaEs
Niestety tak 😪
monikam54
😭
Obserwujecie Anwil? Może przesadzam, ale  nie podoba mi się. edited:   https://youtu.be/GnP_S9oDj8g?si=9obUWPILAVYntZ4p
179 Views
179
monikam54
Nadal jest i ciężko oddycha....
IzaEs
Nadal ciężko oddycha 😪😪😪
powsinoga
Ciężko oddycha 😪
...też obserwuję i się  niepokoję ...to chyba Wilda
Jeju od razu mi się Emisia przypomniała. Oby był tylko zmęczony pogodą.... 🥺
IzaEs
Dokładnie tak jak Emisia 😪😪😪
Anwil ktoś śpi w budce 🥰
147 Views
147
Elik Twoje ziółko jeszcze jest w rewirze
155 Views
155
elik
ale długo się nie pokazywał 😀
Sokół na krawędzi podestu
86 Views
86
elik
to Szkwał, wciąż obecny
Szkwał na prezent się szarpnął, tylko że Zazamka była najedzona , nie wzięła,  to zabrał i poleciał, ona poszła spać
81 Views
81
15:48  Zazamka
68 Views
68
81 Views
81
Ktoś na podeście w ciemności ciężko zobaczyć
54 Views
54
6:58 w budce
Wydaje mi się że to Szkwał
Szkwał się zameldował, obrączki nadal brudne
63 Views
63
56 Views
56
elik
ale się biedula wystraszyła 😮
Gawi
to w Wałbrzychu sople tak często spadały
mam wątpliwości czy jest to Szkwał. , czyste obrączki inny żabot i cyfra wygląda na 6  https://zapodaj.net/images/9473dc7581dfa.jpg   a tu plik zapisu
https://simplestream.eu/sesje/mpec/file/mpecz.stream_2026-01-17-09.20.25.467-CET.mp4
72 Views
72
xand
To nie jest Szkwał, może ktoś potrafi odczytać obrączki
tarodo
patrząc na rysunek upierzenia na głowie wydaje mi się że to jest Szkwał
Też mam ziarenko niepokoju, ale ja dopatruję się 5...
Iwona65
No,  coś jest na rzeczy
Iwona65
Czytałam post na forum. Nie odmokła by mu chyba jeszcze tak niedawno zafajdana obrączka. 3 lata temu też tak wyglądała. A tutaj niedawno 
https://youtube.com/shorts/TLvTvXuB4Ik?si=Cn3nffEczxaXH20a
Gawi
plik już wygasł, 6 godz minęło
Mam zapisany, ale ja nie potrafię dodać 😭
Iwona65
Gawi wstawiła na forum
Gawi
15 stycznia miał jeszcze brudne
Zazamka na podeście 🥰
53 Views
53
More