Display: All
No i został się tylko Gniewko 😪 oby on dał radę przeżyć ten pierwszy najtrudniejszy rok 🥰
124 Views
124
Ja też tego życzę Gniewkowi aby przeżył ten najtrudniejszy dla sokołów pierwszy rok i abyśmy mogli jeszcze obserwować jak On zakłada rodzinę .
Siekierki, sokół na lampie, kamera 3
109 Views
109
tarodo
o 7:23 było krótkie spotkanie w budce
Co się stało Paniczowi, już czytałam na fb.  Oby dali radę mu pomóc
120 Views
120
olciasz
Niestety nie przeżył nocy
Bożka
💔😢
niza
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi: https://www.facebook.com/share/p/1JXxWUvWMg/
oczami.ptakow
Pewnie niedługo się dowiemy.
Dwóch oglądających.
https://zapodaj.net/plik-SXZRpiz33N
105 Views
105
elik
w ubiegłym roku para kawek też wizytowała gniazdo, może to te same ptaki
kto na Żeraniu ?
110 Views
110
elik
ktokolwiek to był, już odleciał https://zapodaj.net/plik-K8uhsvIYen
..tak na oko , to wygląda bardziej  na Nelę ...karmelowe piórka i wianuszek jakby z tyłu głowy 🤔
I poleciał. Może akcja gniazdo jest i rodzeństwo walczy 🤷 bo tak coś nerwowo jest
Znowu siedzi
Żerań ktoś na trzepaku siedzi
99 Views
99
Oliwia
7:30 też jest
Oliwia
Wygląda na Nelcie, po plamach na głowie
I poleciał
Przeglądając nagrania ekranu z 3 i 5 lutego, okazało się, że samiec sokoła wędrownego, który przybył do gniazda Żerań, nie był Junior 5CV, lecz jego młodszy brat – nasz Prezes 3EC!https://zapodaj.net/plik-uFVDEywuVj
114 Views
114
Jeśli masz dostęp do zapisów, to proszę zobacz kto dzisiaj siedział o 7
Ohiii
Dzisiaj o szóstej, siódmej i ósmej była Nela.
Octopus
1/29 Fot.Ohiii
https://zapodaj.net/plik-vE1fQF6v74
Octopus
Myślę, że jego wygląd bardziej przypomina Prezesa. Być może będziemy musieli mieć na oku sytuację w Wołominie.
jur
jur
Akeya, wstaw proszę to na Forum. To wiadomość miesiąca. Prezes odnalazł się prawie po roku.
jur
jur
I to jest wiadomość  😃😃😃
niza
Ale wiadomość wow
Brawo Akeya 🤗🤗🤗🤗🤗nieprawdopodobny news na koniec dnia 😊
Oliwia
Zwrot akcji naprawdę zaskakujący
Akeya
Akeya
Astra
115 Views
115
Żeran szybka randka
88 Views
88
Lęgowisko puste. 
A na laptopie nie mogę się zalogować?
UDAŁO SIĘ. Pozdrawiam.
107 Views
107
Czy Czarnooka jest najstarszą sokolicą na wizji?
102 Views
102
Octopus
Pola, matka Velio. O rok starsza od nich.
https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nasze-samice/30442-pola-ov3-ur-2012-nadrenia-niemcy-rez-police
oczami.ptakow
Tak. Tylko Pola nie wiadomo czy żyje. Podglądu z tego gniazda też już od dawna nie ma.
oczami.ptakow
Zaś najstarszym samcem na kamerach jest zdecydowanie Skierek.
oczami.ptakow
A co do samej Czarnookiej. Tak, jest najstarsza, ale nie jest w tym sama, bo Giga jest z tego samego roku.
daro40-40@o2.pl
A nie Werwa
oczami.ptakow
Werwa nie wiadomo ile ma lat. Ale raczej nie jest mega stara, choć młoda też już nie jest. Pojawiła się w 2018 roku na kamerach.
daro40-40@o2.pl
No właśnie nie wiadomo
oczami.ptakow
Dlatego nie można założyć, że jest najstarsza.
jur
jur
Dla tych co wybierają się na obserwację pod Pałacem. Ubierzcie się ciepło, temp.odczuwalna to prawie -18 st.
104 Views
104
98 Views
98
Żerań, Nela na wizji
78 Views
78
Yvone
Nie załapałam się "skacząc "po innych podglądach :(  wizualnie polecam Łódż - piękne zaszronienie na EC4
Żerań, krótka wizyta
74 Views
74
More