Display: All
czyżby dziś Zazamka postanowiła nocować w dołku ?🤔
76 Views
76
elik
nie widać jej, odleciała czy wskoczyła na pięterko ?
Gawi
odleciała o 16:37
Właśnie mnie zastanawia to piętro 🤣 zastanawiałam jakim cudem ona "spadła" z góry 🤣
elik
tam jest kamera, Zazamka lubi spędzać na niej noce
Dziękuję za odpowiedź, nie dawało mi to spokoju 😅
Gawi
Wilda zabrana... 😪
66 Views
66
Lili
😪
tarodo
😪
Zazamka w budce
66 Views
66
monikam54
Męczy ją wypluwka
Szkwał w budce
65 Views
65
elik
Zazamka na kracie
Można patrzeć na Zazamke 😀
Demonstracyjnie usiadła na swojej stałej miejscówce i robi toalete piór😀
64 Views
64
Dzień dobry! Na podeście Zazamka najedzona na tydzień 😍
65 Views
65
😁
Szkwał na kracie
44 Views
44
Zazamka dostała prezent
77 Views
77
Iwona65
Dostała prezent i po 7 min. nie było żadnego dowodu zbrodni. Po trznadlu nawet piórko nie zostało. Elik jak chcesz do postu...   https://youtu.be/ZnHmjFXrrMc?si=P7XU9VcqWeQxEfdK
elik
dzięki ale filmik już wstawiła Gawi :)
Zazamka w budce grzebie w żwirze
64 Views
64
Dzień dobry! Szkwał szykuje dołek 😍
61 Views
61
Zazamka w budce pracuje
66 Views
66
monikam54
Przeniosła się na kratę
Nadal sobie śpi na lampie Zaza
99 Views
99
Maja5
Heja🤗 mam nadzieję że sokół który spadł przeżyje.😉
Zazamka od 11:29
101 Views
101
Inspe
Jest g.15:00 Zazamka dalej siedzi.
Gawi
było spotkanie ze Szkwałrm na kracie, takie na odległość
elik
a wole jakie ma imponujące
Gawi
po przypadku w okolicy strach się bać przez to wole
www.peregrinus.pl
W związku z upadkiem sokoła w gnieździe we włocławskim Anwilu, w dniu 06 lutego br. planujemy wejście na komin w celu zabrania ptaka.  Wejście będzie uzależnione od wydania zgody na prace na wysokości, co może się okazać niemożliwe ze względu na panujące warunki pogodowe.
---
• 1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
177 Views
177
doriska42
Wiadomo czy wejście na komin dziś będzie? Nadal jest ślisko.
www.peregrinus.pl
W związku z upadkiem sokoła w gnieździe we włocławskim Anwilu, planujemy wejście na komin w najbliższym możliwym terminie. Obecnie, ze względu na trudne warunki pogodowe, w tym szczególnie oblodzenie infrastruktury, wejście na komin jest bardzo niebezpieczne dla osób wykonujących prace na wysokości. Dlatego, w porozumieniu z ANWILem, odkładamy wejście na komin w celu zabrania martwego sokoła oraz zatrzymujemy transmisję do czasu zakończenia prac.
doriska42
Dajcie znać co i jak. Smutno bez info
www.peregrinus.pl
Podgląd dziś wraca...
😭przykro i żal
173 Views
173
😥
More