Ten podgląd jest po prostu tragiczny. Na kamerze 1 - 4 min obsuwy, na innych po 2 minuty, nic ze sobą nie jest zsynchronizowane i jedynie kamera 3 działa płynnie - reszta się co chwilę buforuje.
Przybysz na pewno z Niemiec, zgłosiłem obrączkę do polringu ale na ten moment widnieje informacja "brak pierwotnego" więc na dokładniejsze dane będziemy musieli trochę poczekać
Nagranie jest za słabe. Gdyby było zrobione przez kamerę 2, to odczyt by na pewno był. Miejmy nadzieję, że ktoś jeszcze wtedy oglądał i udokumentował lepiej.