Display: All
Anwil randka
80 Views
80
Dla czego Anwilu jest tylko jedna kamera
85 Views
85
jur
jur
Bo tam jest wszystko tajne przez poufne.
daro40-40@o2.pl
No super odpowiedz
jolajola
odpowiedź przecież jest prawdziwa, tamte zakłady traktują obraz swojego terenu jako obraz tajny, mimo iż  na mapach góglowych nie mają terenu zblurowanego
daro40-40@o2.pl
Bardzo dziękuję za pomoc
I Zazamka hop! już w łóżeczku🙂.
87 Views
87
elik
wcześniej skakała na pięterko zaraz po wejściu do budki a ostatnio wchodzi i coraz więcej czasu spędza w dołku nim wskoczy na kamerę
Yvone
Ona chyba lubi na kamerkach przesiadywać, bo i na kamerkę zewnętrzną też wskakuje- ot ma takie powiedzmy hobby
Daszka
Nieuchronnie jajka się zbliżają🙃.
Zazamka na kracie
74 Views
74
Inspe
Tak,  To siedziała Zazamka,  ale uciekła fo b7dki przed intruza samicą z obrączkami.
elik
to żadna obca samica z obrączkami tylko wieloletni partner Zazamki - Szkwał, często przylatuje powiedzieć samicy dobranoc
Baszka
To Szkwał odleciał o 17:01
Falka domek sobie urządza https://www.youtube.com/watch?v=um-ZYjq-kKo
69 Views
69
Amika
Była ponownie. Dołek powiększyła i na podest wyszła
Zazamka na podejście 🥰
61 Views
61
Szkwał siedzi na kracie
59 Views
59
Ktoś był przed chwilą na Anwilu
56 Views
56
12:25 ktoś w ANWIL obrączka trochę widoczna 3lub5 EB zdjęcie na FF
82 Views
82
oczami.ptakow
Teraz tylko pozostaje potwierdzić, czy wciąż rezyduje tam Kopernik.
Daszka
No to albo faktycznie Falka, albo Redzia😊.
Dzień dobry, Zazamka w domku kamyczki wsuwa🥰🥰
79 Views
79
Rano była para na Anwilu. Loza coś z tego nagrała.
84 Views
84
Mpec w budce
68 Views
68
Podobno na Anwilu trzy sokoły latają z czego dwie samice.
101 Views
101
Dorcia
Byłoby super,
AnaOxy72
Dopinguję Falce. Juz raz przegrała walkę o gniazdo w Redzie. Może teraz się uda. Corka Bryzy i Bosmana. Z Bratem nie wyszło...oby teraz się udalo 🦾🦅
Iwona65
I dobrze, że nie wyszło z bratem. Ona teraz okrzepła , dojrzała i niech  dalej szlachetne geny przenosi:)
elik
monikam54
Niech jej się poszczęści.. Bardzo jej kibicuje po tym jak przegrała z Tercja
Daszka
Mam to samo. Bardzo szkoda Wildy, ale cudnie by było, gdyby Falka znalazła wreszcie swoje miejsce na ziemi i w dodatku nie z własnym bratem.
Kopernik w gniezdzie w Anwilu
57 Views
57
oczami.ptakow
Właśnie nie wiem czy to Kopernik był.
Kos
Kos
Kopernik napewno nie .
Mimi z filmiku Lozy udało się odczytać 5EB - Falka
oczami.ptakow
Właśnie EB też tam widzę. 5 nie.
Dorcia
A zdjęcie zrobiłaś jakieś? Widzę dołek, wcześniej jak zaglądałam nie było go
Dołek już długawo jest, rano juz go widziałam
Sokół pod kamerą
51 Views
51
More