Display: All
Żerań jest sokół
107 Views
107
elas59
Właśnie odleciała
..to Nela
Kawęczyn  super kamera ustawiona na budkę. Przybliżona 🥰 sorry chciałam powiedzieć , że podest w SIEKIERKACH przybliżony.
100 Views
100
Czarnooka ? na kracie ..
94 Views
94
tarodo
tak to była Czarnooka
pokazał się ktoś na Żeraniu ostatnio?
chociażby Wroci siostra?
96 Views
96
.Nie , ale , dziś widziałam za to , Wroci bratanice  - Astrę i Afrodytę i   bratanka Kopernika 🥰 ...w sumie Hrabia to też rodzina  Wrotki 😆
elik
chyba nikt z obserwatorów nikogo nie zastał, bo byłaby fota lub info
Dan21
Rano był młody na PKiN
PKiN siedzi na kamerze widoczny z Cam1
89 Views
89
Hrabia znowu nawołuje
113 Views
113
pkin obiad sam przyleciał ? :D
112 Views
112
do kogo cioka Hrabia w budce ?
94 Views
94
elik
i poleciał
Hrabia w budce
94 Views
94
IzaEs
i już na puszce
Hrabia na płocie , Gniewko na iglicy
87 Views
87
Kawęczyn ktoś powyżej podestu chyba się posilał bo tylko pióra leciały
102 Views
102
siekierki ktoś dołkował
89 Views
89
Skierek na kracie,  przed gniazdem
Oliwia
A biel jego żabociku aż bije po oczach
Zgadza sie 😁
oba na wizji
Skierek na daszku
88 Views
88
Gniewko dalej na iglicy środek góra ledwo widać, tylko dla lubiących zabawę gdzie jest Wally 😂
82 Views
82
PKiN Zapałki po prawej stronie
82 Views
82
monikam54
To Gniewko przeniósł się teraz bardziej na środek
More