Display: All
PKiN na progu rozgląda się sokół bez obrączek a na iglicy pusto i tyle na tą chwilę, Pozdrawiam.
61 Views
61
Piszcie o które gniazda chodzi, bo w warszawie jest ich troche i człowiek się gubi.
58 Views
58
władek5
Właśnie. hihi  Pisałem kiedyś o tym , że jest źle. PKiN
Dołkuje na 5
56 Views
56
Efa
Efa
Ktoś atakuje samicę z góry
56 Views
56
Efa
Efa
Schowała się do budki i dołkuje
Efa
Efa
I kamyki zajada
Pałac - panna bez obrączek zwiedziła gniazdo, a teraz czeka przy wejściu.
53 Views
53
Efa
Efa
Raczej ona
władek5
O ile nie umknęło mi coś to nie hrabia, nie ma obrączek. drugi na iglicy teraz. Pozdro.
Z progu ten sam obserwuje na iglicy drugiego.
44 Views
44
Ten wyżej odleciał i chyba był widoczny jak krążył teraz oba latają. A w progu nawoływanie i intensywne obserwacje chyba na krążących.
42 Views
42
Na Siekierkach w budce siedzi.
42 Views
42
Astra
Na iglicy jest jeszcze jeden
37 Views
37
Bez obrączek siedzi na progu i obserwuje osobnika na iglicy k2,z lewej.
32 Views
32
tarodo
na iglicy są chyba dwa sokoły
k.7 spaceruje wewnątrz przyglądając się tablicy
34 Views
34
Po to , ta tablica jest , aby od czasu do czasu przypomnieć sobie , kim był  legendarny Franek 🥰 trzeba równać  do najlepszych 😉
To nie hrabia bo nie widzę obrączek.
32 Views
32
Efa
Efa
Teraz to jest samica w budce
Efa
Efa
Hrabina sprawdza budkę. Zrobiła już ze 3 przymiarki do dołków. Sprawdza ściany.. i cioka
35 Views
35
Efa
Efa
Nadal jest. Zasiedziała się
k.4 przy progu u wyjścia.
31 Views
31
Spotkały się w środku i chyba wymiana nastąpiła.
Drugi przed wejściem spaceruje, a chyba jeszcze jeden krąży
33 Views
33
More