...chyba nie będzie przesadą , jeśli napiszę, że Wanda to niespotykanej urody samica ? 🤩 śmiało, może przystąpić wraz z Forestem i Skierkiem do jakiegoś Konkursu sokolej urody ...w sumie naszemu Czajnikowi też nic nie brakuje ...zatem czekamy na piękne, zdrowe Imbryki .. PS. Oczywiscie to tylko moja opinia , w temacie urody naszych sokołów 😉
Powiem, że dla mnie Forest i Skierek to jest top of the top i, jak do tej pory, żaden sokół mnie tak nie zachwycił wyglądem. Ale wśród samic na wizji Wandzia zdecydowanie należy do najładniejszych, jak w ogóle nie jest najładniejsza. Taka czyściutka, pióro leży jak układane u fryzjera codziennie, kolory upierzenia ciągle żywe, jakby była młodziutką sokolicą i estetycznie "rozłożone" na ciele. Jak z reguły wizualnie podziwiam przede wszystkim samców, tak dzisiaj z rana popatrzyłam na Wandzię i sama do siebie mówię "Boże, ale ona jest piękna". ❤️
LaurkaG pięknie opisałaś Wandę, nic dodać, nic ująć.....oczywiście w moim sercu, niezmiennie na honorowym miejscu - była, jest i będzie niezapomniana Dama Karmelowa ❤️
Dziękuję ❤️ Oczywiście Pani w brązach to już symbol i legenda, przepiękna z zewnątrz i z charakteru oraz wytrzymałości. Zawsze pierwsze, co mi się kojarzy myśląc o sokołach to Wrotka. A co do Wandzi, napisałam, że czyściutka i na screenie wyżej już ma brzuszek upaprany 😂 ale śliczna jest tak czy inaczej ❤️
Ktoś na podeście, nie widzę kto. Podgląd tak tnie, że nie idzie się przyjrzeć ale to chyba Wanda. Możliwe że Czajnik jest w pobliżu bo ona głową kręci w kółko
Pani Olu, Pani komentarze są tutaj zbędne. Mam wrażenie, że próbuje Pani wejść do każdej piaskownicy porozrzucać zabawki i wyjść. Ma być jasne i święte wg. Pani, że Kasia to zbawca sokolego świata. Wyszłam ze wszystkich grup FB dzięki Pani komentarzom. Agresja aż miło. Docinki w stylu "zdziwko" są na poziomie rynsztoku. Bo któż jak nie Kasia ogarnie kuwetę z sokołami. Meile pisali wszyscy. Nawet ja! Odpowiedź wpadła mi do SPAM! Zdziwiona? Mogłam napisać o tym na jakiejś grupie sokolej. Ale po co? Mi to wisi. Sokoły mają 🤬. Świat będzie kręcił się dalej. Od roku coś poszło nie tak. Gdzie jest ta Kasia i Ola, które potrafiły pociągnąć tłumy. Edukować i bawić? Co się stało, że tyle osób uciekło z grup? Dlaczego nie można czysto po ludzku, fajnie tworzyć społeczności? Społeczność to ludzie! Nie Kasia i Ola! Tysiące ludzi! Wielu dojdzie, wieku odejdzie jak zobaczy przytyki i docinki. Bo prawda i słuszna prawda leży po stronie jednej osoby, a reszta ma się grzecznie dostosować! Zostałam na boksikach licząc na brak takich toksycznych relacji. Myliłam się. Znowu zaczyna się jazda. Obrzydzacie obserwacje Sokołów. Próbujecie na siłę budować pozycję. Tylko po co?? Po jaką cholerę wskakuje Pani na inne grupy i miesza? W ten sposób robi Pani antyreklamę dla SO. Pokora i szacunek to podstawa. Atakiem Pani nic nie ugra! Sezon stracony. Kolejny przed nami. A czym się zaczyna?? Chwałą dla Kasi że ona jedna jedyna dostała meila i trzeba to oznajmić swiatu! Klękajcie narody! Nie tędy droga. Pozdrawiam. P.S. Niech wróci ta Kasia z którą można było konie kraść, a nie próbować prowadzić je do wodopoju.... Amen.
Analiza ruch na lubelskim podglądzie wykazała, że w okresie od 1 do 20 lutego br. był on blisko dziesięciokrotnie większy niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Hoho!
Pozdrawiamy wszystkich miłośników lubelskich sokołów... 🙂 ---
Skoro już uaktywniły się tutaj pretorianki z SO, to może ( tak już na poważnie i w trosce o sokoły ) powiedzcie co się dzieje z Chmielową po wypuszczeniu. To akurat kluczowy moment był dla niej, szczególnie po zamontowaniu jakichś elementów kosmicznych do nadajnika- a może to jakieś stateczniki, żeby mogła jeszcze lepiej latać( jak ona tam będzie mogła włożyć głowę pod skrzydła?) Ale wracając do jej losów po wypuszczeniu, chyba są znane, bo przecież profesjonalizm był cały czas podkreślany, więc nie omieszkaliście naładować nadajnika w czasie jej pobytu w azylu, skoro już go jej ściągnęliście
Pomijając zasadność pytań...ja naprawdę bardzo proszę- dajmy sobie wreszcie spokój ze złośliwościami i atakami jednych na drugich. Tak nie powinno być. Najważniejsze są sokoły. I jednym i drugim na nich zależy. Po co te swary? Dlaczego grupy o sokołach są tak podzielone? Czy można by było zacząć nowy sezon lęgowy od odrzucenia różnic? Jesteśmy dojrzałymi ludźmi , potrafimy chyba się dogadać. Jestem i tutaj i na SO i na Sokołach w kamerze. Dlaczego? Bo interesują mnie SOKOŁY! Cenię was wszystkich bardzo, waszą wiedzę i zaangażowanie. Na wszystkich grupach. Na FF na fb nie jestem, bo zanim dołączyłam, zaliczyłam bana za prośbę o usunięcie latającego screena z moim nazwiskiem, gdy tylko odpowiadałam komuś tam i nawet nie uczestniczyłam w sporze. Potem nazwiska zostały zamazane ale ban pozostał. Ja już nic prawie nie piszę. Nigdzie. Tylko czytam i uczę się. Tutaj chciałabym pozdrowić Mantę i Bożkę, za super relacje z Lublina. To moje ulubione gniazdo. Dobrego dnia wszystkim.
Odpowiedź jest prosta. Pani Kasia z SO idzie na terapię i będzie spokój 🤷 jeszcze się nie spotkałam na żadnej grupie żeby za kilka swoich słów zostać zbluzgana, zablokowana i wyrzucona z grupy 🙈 każdy musi na grupie so pisać TYLKO I WYLACZNIE TO CO SIE PODOBA WŁAŚCICIELCE GRUPY
A co do Wandzi, napisałam, że czyściutka i na screenie wyżej już ma brzuszek upaprany 😂 ale śliczna jest tak czy inaczej ❤️