Display: All
Mam kiepska ostrość ale czy jest możliwość posiadania 2 obrączek?
61 Views
61
Efa
Efa
Przeważnie mają 2. Tu żółta i niebieska. Poczytaj sobie na stronie o obrączkach
dwóch na 1 skoku ?
Tak
I wydaje mi się że była żółta,  ale może to słońce, niebieska to 8 EH
jest na daszku żerań ale nadal nie widać obrączek
60 Views
60
Trzeba przyznać ,że ten nowy samiec Neli bardzo przystojny😁😍
70 Views
70
kreseczki ma jak czajnik :D
monikam54
W sumie może to Czajnika brat 😀
trafiłaś z genami Franka, tyle że to chyba.....syn Juniora i Neli 😱
tak patrze na zdjęcia Prezesa i w sumie nie podobny do tego co był
monikam54
Ja ich im zazdroszcze 😀
nowa samiczka sokoła na pałacu
68 Views
68
Efa
Efa
I nawet już przysypia
żerań bardzo rozmazane obrączki
61 Views
61
tarodo
w budce była Nela a na zewnątrz ?
niestety kamera rozmazała obrączki. może faktycznie brat Juniora. Ma ktoś jego fotkę żeby porównać ?
w sumie prezes też ma taką kreseczke przy jednym oku
tarodo
ma kreski przy oku jak Czajnik
to ten co był miał takie kreski właśnie na nie uwagę zwróciłam
1BM w budce a na zewnątrz nie mogę rozczytać
jur
jur
W sobotę robimy obserwację pod PKiN.
69 Views
69
Dorcia
o której godzinie?
Efa
Efa
O 13.
Samiczka przed gniazdem
74 Views
74
I póki co spokój 🙏
elik
ona dziś spokoju nie ma, złapałam moment gdy siedziała na płocie a młody robił nalot ( w tym czasie Hrabia zapraszał do budki 
https://zapodaj.net/plik-pqI23FqOUd
I ponownie od ok. 13:30 trzy sokoły przy PKiN
69 Views
69
Efa
Efa
Znowu Hrabia na podeście, a ona w rynnie ?
70 Views
70
CamPKiN02 sokół 12:42, 13:17
71 Views
71
Od godz. 12tej teraz cisza na PKIN
77 Views
77
PKiN wydaje mi się że ktoś jest na iglicy 3 rusztowanie od góry, lewa strona blisko środka
87 Views
87
ŻERAŃ —Jedno nieudane zbliżenie
89 Views
89
PKiN nova w rynnie, drugi sokół na iglicy z lewej
88 Views
88
Efa
Efa
Poleciała
elik
przydałby się operator i zoom na iglicę, żeby potwierdzić, że tam siedzi Gniewko
potwornicka
A może to jakaś inna młoda samica? Bo dziwne te zachowanie Gniewka. A może Gniewko okaże się Gniewką? I gania bosa bo to Hrabia ją interesuje :D
tarodo
atakujący to roczniak, ale czy Gniewko to nie mam pojęcia
OlaOlszowska
Trzeci przeleciał nad iglicą
Efa
Efa
PKiN bosa usiadła na barierce.. rozejrzała się .. i tyle było ze spokoju, prawie się przewróciła na plecy
87 Views
87
tarodo
atakujący to ewidentnie młody troszkę udało mi się go uchwycić zdjecia na grupie FF
To się źle skończy,  dla atakowanej albo dla atakującego.
Violetta
Jeśli to Gniewko, to dla niego.
Yvone
I zwalił ją do rynny
Yvone
Yvone
Efa
Efa
Znowu w rynnie
More