Display: All
bosa weszła do budki
92 Views
92
jur
jur
W kam 2 siedzi na iglicy po lewej
85 Views
85
elik
to mógł być Gniewko
https://zapodaj.net/plik-mJ1Njb8jDi
pkin bosa samiczka w kam1 zoom
87 Views
87
Inspe
A czemu cam1 z oddalenia?
Ciuciek
bo ktoś robił nad nią niskie przeloty
Inspe
Ok! Były lepiej widoczne
tarodo
prawa strona iglicy u góry ktoś siedzi
W Kawęczynie było zalężanie na wysięgniku kamery zewnętrznej. Wcześniej Apasz zapraszał Czarnooką do budki. Obecnie widoczny sokoła cień (tj. cień Czarnookiej na wysięgniku).
74 Views
74
Kawęczyn, na podeście resztki posiłku + cień sokoła siedzącego na kamerze
72 Views
72
Nela właśnie odleciała (Żerań)
68 Views
68
PKiN iglica na samej górze po prawo
68 Views
68
PKiN weszła na chwilę do budki pociokała i wyszła
63 Views
63
tarodo
6:56 bosa w rynnie a drugi na samej górze iglicy po prawej
Rano spotkałam samiczkę przed gniazdem na pałacu
55 Views
55
tarodo
w czasie gdy ona siedziała przed gniazdem na iglicy pojawił się drugi sokół
monikam54
Hrabia chyba ja zapraszał do gniazda ale ona nie skorzystała z zaproszenia i odleciał .
monikam54
Po 6 już była 😌
65 Views
65
Efa
Efa
Umieściłam link do tego super filmu w moim starym poście ;)
Efa
Efa
PKiN spotkanie w budce
70 Views
70
Efa
Efa
Poleciała w stronę Świętokrzyskiej (w prawo) i tam gdzieś usiadła na barierce.
tarodo
mógłby w końcu jakiś prezent przynieść
Efa
Efa
No właśnie. Może przyniósł, ale nie na wizji?
Yvone
Bosonoga na złomie przed gniazdem?
Yvone
Kiepsko   telefonu widać, stąd pytanie
tarodo
tak to ona
Czarnooka na kracie
68 Views
68
elas59
Właśnie odleciała , ale zaraz wróciła
PKiN chyba bosa siedzi w rynnie a na iglicy drugi sokół
66 Views
66
monikam54
Nadal tak samo 🫣
wrócił podgląd 😀
59 Views
59
Czy Wy tez macie problem z kamerą nr 2 w Kawęczynie? Kręci i czarny ekran
62 Views
62
tarodo
w Kawęczynie 2 kamerka już jakiś czas nie działa
Oliwia
Będzie naprawiona na dniach. Na razie Stowarzyszenie nam szykuje niebieską kartę (za kolejny kazirodczy związek), a potem zajmiemy się kamerą :)
😆
jolajola
poniżej jest komunikat "W najbliższych dniach będą prowadzone intensywne prace związane z poprawą jakości pracy odtwarzaczy wideo.
Mogą występować chwilowe/krótkotrwałe przerwy lub zakłócenia w transmisji wideo. "
More