W Kawęczynie było zalężanie na wysięgniku kamery zewnętrznej. Wcześniej Apasz zapraszał Czarnooką do budki. Obecnie widoczny sokoła cień (tj. cień Czarnookiej na wysięgniku).
poniżej jest komunikat "W najbliższych dniach będą prowadzone intensywne prace związane z poprawą jakości pracy odtwarzaczy wideo. Mogą występować chwilowe/krótkotrwałe przerwy lub zakłócenia w transmisji wideo. "
https://zapodaj.net/plik-mJ1Njb8jDi