Display: All
Zazamka na kracie w dole pusto 🙃
39 Views
39
https://zapodaj.net/plik-0q1d7zOEIF
Anwil, w gnieździe chyba Kopernik czuwa.
41 Views
41
Zazamka się wypieła i poszła spać na antresolę 😇 22:54
41 Views
41
Zazamka, kolejna noc na żwirze
75 Views
75
Szkwał w gnieździe dołkuje, przemeblowuje kamyczki
68 Views
68
kolorowadama3
I po robocie, wyszedł na kratę i skok na bombę 😄
Szkwał na kracie
58 Views
58
Zazamka w gnieździe
52 Views
52
Lili
😃😉
powsinoga
w niedzielę 🤣
😄
Wieslawa42
będzie jajeczko?
Być- to bedzie 😊tylko kiedy ?
Wieslawa42
już za momement za momencik 🤣
😄
monikam54
Ale ma mocno jajeczny kuper 😀
...zgadza się 😀
Szkwał się wypucował na podeście i teraz rozgląda się, pewnie za swoją damą.
33 Views
33
... te nasze sokole panie, to niezle bajerantki .. 😂.. na 90 % liczyłam na jajko u Zazamki, gdy ją zobaczyłam wieczorem w dołku , a tu  co.? ..... ściema... Werwa juz 3 dni mami... niby o tym wiem, a zawsze daje sie nabrać 😆
51 Views
51
Lili
😉
powsinoga
Mam umowę z Zazamką na niedzielę 😂, bo tę datę obstawiłam w zakałach na FB 😆
Dzień dobry! Zazamka w budce 🥰
55 Views
55
powsinoga
Na dołku 🤣
Anwil , ktoś na progu , cień widać
53 Views
53
Zazamka na karcie
44 Views
44
02 marca rok temu było już drugie jajo u Werwy.
61 Views
61
jolajola
ale w tym roku troche bardziej zimna i dluższa zima była
a co się stało z oświetleniem u Zazamki, taka ciemnica, że jakby co, to nie będzie widać zniesienia
69 Views
69
Inspe
Na razie śpi. Trochę przyestępuje z nogi na nogę.
Będzie 1 jajko we Włocławku?
61 Views
61
Basiula
Wszystko wskazuje że niebawem doczekamy się pierwszego jaja we Włocławku ✊
More