Display: All
Godz 6:35 Film BASIA FIONKA
https://youtu.be/b88Kkc-zIWc?si=1sjsS5Blly_tSxuD
86 Views
86
Ster w gnieździe
89 Views
89
Baszka
Odleciał
Efa
Efa
Ster wygonił parkę..
86 Views
86
Widziałam
Inspe
Zdjęcie masz?
Nie zdążyłam, bo przełączyłam kamerę i zaczęło kręcić
Kaszub na trzepaku
78 Views
78
Czyli jest szansa, że Koksinka z Batorym przejęli Gdańsk? W sumie po Koksince bym się tego spodziewała 🥰😄
85 Views
85
oczami.ptakow
W Gdańsku są trzy miejscówki gdzie są budki czy skrzynki dla sokołów. Komin PGE ( jedyne miejsce gdzie był lęg w zeszłym roku ), komin Lotosu ( ale inny niż tam gdzie było gniazdo z podglądem ) i wieżowiec Olivia Star.
AnaOxy72
Bardzo bym sobie i Wam życzyła, żeby Koksinka nam się gdzieś pokazała.....
OlaOlszowska
Kiedyś były dwie lokalizacje budek sokołów w Gdańsku z tego co kojarzę, może któreś przejęli.
...chyba Koksinka to siostra Bursztynki  (partnerki Stera ) ,muszę to sprawdzić
Obie wykluły się w Nowym Czarnowie koło Gryfina ..Bursztynka w 2018, Koksinka w 2019 😊
..a jaką ma teraz partnerkę,  to sie wkrótce wyjaśni 😊
Znowu są grzywacze.Ja chyba oglądam inny podgląd.  Matrix.
90 Views
90
Mało zawału nie dostałam 🫣 przegonił je
Ja też 😂😂😂 wchodzę na FB sokół -wchodze na kamerę one, znów zaglądam na FB sokół ponownie -ja na kamerę - (...) 😂😂
Inspe
STER 7AN  W ZAKŁADCE "NASZE SAMCE" na FORUM:
http://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nasze-samce/30421-ster-7an-ur-2016r-szczecin-rez-gdansk
Inspe
STER W SOKOLOPEDII:
http://www.sokolopedia.iq24.pl/default.asp?grupa=&temat=518285
Dorcia
Inspe, czy wiesz jaki to sokół? na forum jest wspominka o Sterze, to były rezydent z Gdańska
Inspe
Co mogłam napisać o nim jest na forum w Gdyni. Wszystkie informacje o STERZE trzeba czytać w ARCHIWUM NA FORUM GDAŃSK 2020 r., i następne lata.
Dokładnie 🤣
monikam54
Ja też co wchodzę to Balbiny siedzą 🫤
Niczym dobra telenowela 🤭🤣
Kaszub woła wybrankę serca 🥰
82 Views
82
już po parze, sokół w Gdyni na progu
86 Views
86
W Redzie sokolica na poręczy
77 Views
77
Ster dołkuje
79 Views
79
Daszka
Wow! Co to za niespodziewany zwrot akcji
Jest teraz w gnieździe
79 Views
79
Czyli to Ster pokazał, że żyje😍! O rajuśku, to jest wiadomość dnia!
80 Views
80
monikam54
Kurcze , myślałam że Ster jest z Bursztynką w Gdańsku ?
oczami.ptakow
Tam były zawirowania z gniazdem.
para gruchaczy w Gdyni
79 Views
79
monikam54
🙄
73 Views
73
powsinoga
Ale suuuuuper!!!!!!!!!!! I dzień do przodu 😃 jak wrócę z pracy, to nie oderwę się od lornetki i komina 😁
AnaOxy72
ja dziś zakupów nie zrobiłam, bo....do kompa mi spieszno było :D :D :D
to już jest powód by wziąć urlop na żądanie hahahha
AnaOxy72
Wstaw proszę tą wiadomość i fotkę na forum koniecznie
AnaOxy72
Jeeeejciu!!!!! Zlakobiera9!!! Aleś mi radochę sprawiła
Możesz Ty wstawić ? Ja nie umiem na forum wstawiać 🫣
AnaOxy72
już jest wzmianka na forum, ale ja również napisałam, że "Zlakobieta9" wypatrzyła dziś sokoła ;) Słowem zostaniesz zapamiętana i doceniona za wytrwałość :)
monikam54
Patrzyłam obrączki to może być Gratka 7DN? 
Wyglądała bardziej na samca czy samice ?
Bo jeszcze jest samiec 7CN 😃
monikam54
O matko !!! Jaka wspaniała wiadomość z rana ! Jak się cieszę 🥹
Teraz pytanie kto to 🙂
Bardzo cięło podgląd
tarodo
oby tylko szybko znalazł/a się drugi/a i może jeszcze zdążą
Szczurki już na posterunku i pilnują gniazda 🫣
monikam54
🫣
Tak obrączka niebieska trudno dojrzeć
68 Views
68
Może 7DN?😀 Właśnie 7 i N to jest na bank
tarodo
7 a druga litera to N
More