W Gdańsku są trzy miejscówki gdzie są budki czy skrzynki dla sokołów. Komin PGE ( jedyne miejsce gdzie był lęg w zeszłym roku ), komin Lotosu ( ale inny niż tam gdzie było gniazdo z podglądem ) i wieżowiec Olivia Star.
już jest wzmianka na forum, ale ja również napisałam, że "Zlakobieta9" wypatrzyła dziś sokoła ;) Słowem zostaniesz zapamiętana i doceniona za wytrwałość :)