Display: All
Agra na wizji
56 Views
56
W Tczewie śniadanko nocuje 😊
63 Views
63
https://zapodaj.net/plik-FtD5qvtKlh
Aż mi go szkoda, bo pewnie myśli, że się bezpiecznie schował 😆
Od wczoran na nadmorski 24 zostałą wznowiona transmisja z gniazda.
czekamy na zasiedlenie
nadmorski24.pl/kamery/104-wejherowo-opec...-platforma-wejherowo
87 Views
87
raktoja
Kamera podestowa  działa już od jakiegoś czasu, natomiast wewnętrzna działa tylko na Nadmorski24.pl - u nas, czyli peregrinus.pl nadal  jest "Przerwa sezonu lęgowego" 😉
Tak dla przypomnienia: Ster na Lotosie jeszcze ze Skierką (film alobki): https://www.youtube.com/watch?v=Mhg3Q-DD2YM
75 Views
75
monikam54
Kurcze , fajnie gdyby wznowili transmisje z Gdańska. Mieli chyba w tamtym roku coś uruchomić, ale coś nie wyszło , ciekawe jak w tym ale chyba też nic z tego...
Szkoda 😔
oczami.ptakow
Piękne to były czasy.
Kaszub na noclegu
85 Views
85
Gdynia sokol w budce
85 Views
85
Ster w progu budki.
77 Views
77
Czy transmisję  z kam zewn w Gdyni macie stabilną, czy co chwilę  kręciołek się włącza i obraz jest taki skokowy.  Poza tym przydałoby się   sprzątanie  w budce
76 Views
76
Gawi
Ptakom bałagan podobno nie przeszkadza. Tylko w  przypadku tego gniazda nie wiadomo jaka była przyczyna zniknięcia obu ptaków. Jeżeli  powodem była ptasia grypa, to powinno być sprzątanie. Wirus ptasiej grypy jest długo aktywny
Ja też myślałam o tym kiedy w końcu w budce będzie porządek 🙈 Kto by chciał w takiej brudnej jajka składać 🙈
jur
jur
Ja mogę złożyć 😁.
powsinoga
😆
Tak samo dziś miałam 🫣 tyle czasu nie było Sokołów a tu dalej brudno 😒
AnaOxy72
Skokowo a niedawno jeszcze było ładnie płynnie
Gawi
pewnie transfer jest słaby, przy większej liczbie oglądających
IzaEs
Też mam skoki
Mam tak samo
Nasz lotosowy Ster pojawił się w Gdyni... Skaczę pod sufit z radości... :D
80 Views
80
IzaEs
To gdzie Batory i Koksinka ?? 😪
Lizka
Smutne jest to, że wędrowne, które widzimy w kamerach albo i czasem na żywo, znikają :( Myślę jednak, że należy cieszyć się z widoku każdego sokoła, bo jest ich przecież cały czas nie za wiele.
niza
Może zamiana domów? 😅
elik
może i Bursztynka się odnajdzie
Reda - ktoś w budce skubie tynk ze ściany 😋
81 Views
81
Marlena72
Zmiana zajęcia,  czas na poprawę, ułożenie piórek 😊 Kaszub w domu
Agra dołkuje i kamyczki wcina
91 Views
91
Baszka
Odleciała o 13:22
Jest i Agra :) gadają sobie z Kaszubem przez balkon :D
86 Views
86
IzaEs
i poleciał Kaszub
A z Redy Kaszub pozdrawia
80 Views
80
Maximus - dziękuję za relacje z dachu i za wszystko 
97 Views
97
niza
Przekaże podziękowania, bo Maximus tego nie zobaczy tutaj. Dziękuję w jej imieniu za miłe słowa 😊
IzaEs
Tak wiem ale musiałam to napisać 😍
Dziękuję Ci bardzo i pozdrów serdecznie 😘
niza
Oczywiście pozdrowiona 😊
Samiec w Gdyni
94 Views
94
..całkiem niedawno pisałam,  że Gdynia jest atrakcyjną miejscówką. , nie tylko dla ludzi i że będzie   HAPPY END 😊 I na to się zanosi 🤩
a niżej ktoś lata
More