Display: All
Gdynia JEST I ON!!!! :)
60 Views
60
Daszka
Może przedstawi nam Oną;). Chciałabym, żeby to była Bursztynka, ale coś chyba  za bardzo się czai jak na starą partnerkę...
monikam54
Też mi się wydaje ,że to ktoś nowy.
AnaOxy72
również czekam na Oną, ale może w międzyczasie chałupkę ktoś by mógł wysprzątać, bo Panna jak raz...pedantką może się okazać :D
Agra na wizji
56 Views
56
W Tczewie śniadanko nocuje 😊
63 Views
63
https://zapodaj.net/plik-FtD5qvtKlh
Aż mi go szkoda, bo pewnie myśli, że się bezpiecznie schował 😆
Od wczoran na nadmorski 24 zostałą wznowiona transmisja z gniazda.
czekamy na zasiedlenie
nadmorski24.pl/kamery/104-wejherowo-opec...-platforma-wejherowo
87 Views
87
raktoja
Kamera podestowa  działa już od jakiegoś czasu, natomiast wewnętrzna działa tylko na Nadmorski24.pl - u nas, czyli peregrinus.pl nadal  jest "Przerwa sezonu lęgowego" 😉
Tak dla przypomnienia: Ster na Lotosie jeszcze ze Skierką (film alobki): https://www.youtube.com/watch?v=Mhg3Q-DD2YM
75 Views
75
monikam54
Kurcze , fajnie gdyby wznowili transmisje z Gdańska. Mieli chyba w tamtym roku coś uruchomić, ale coś nie wyszło , ciekawe jak w tym ale chyba też nic z tego...
Szkoda 😔
oczami.ptakow
Piękne to były czasy.
Kaszub na noclegu
85 Views
85
Gdynia sokol w budce
85 Views
85
Ster w progu budki.
77 Views
77
Czy transmisję  z kam zewn w Gdyni macie stabilną, czy co chwilę  kręciołek się włącza i obraz jest taki skokowy.  Poza tym przydałoby się   sprzątanie  w budce
76 Views
76
Gawi
Ptakom bałagan podobno nie przeszkadza. Tylko w  przypadku tego gniazda nie wiadomo jaka była przyczyna zniknięcia obu ptaków. Jeżeli  powodem była ptasia grypa, to powinno być sprzątanie. Wirus ptasiej grypy jest długo aktywny
Ja też myślałam o tym kiedy w końcu w budce będzie porządek 🙈 Kto by chciał w takiej brudnej jajka składać 🙈
jur
jur
Ja mogę złożyć 😁.
powsinoga
😆
Tak samo dziś miałam 🫣 tyle czasu nie było Sokołów a tu dalej brudno 😒
AnaOxy72
Skokowo a niedawno jeszcze było ładnie płynnie
Gawi
pewnie transfer jest słaby, przy większej liczbie oglądających
IzaEs
Też mam skoki
Mam tak samo
Nasz lotosowy Ster pojawił się w Gdyni... Skaczę pod sufit z radości... :D
80 Views
80
IzaEs
To gdzie Batory i Koksinka ?? 😪
Lizka
Smutne jest to, że wędrowne, które widzimy w kamerach albo i czasem na żywo, znikają :( Myślę jednak, że należy cieszyć się z widoku każdego sokoła, bo jest ich przecież cały czas nie za wiele.
niza
Może zamiana domów? 😅
elik
może i Bursztynka się odnajdzie
Reda - ktoś w budce skubie tynk ze ściany 😋
81 Views
81
Marlena72
Zmiana zajęcia,  czas na poprawę, ułożenie piórek 😊 Kaszub w domu
Agra dołkuje i kamyczki wcina
91 Views
91
Baszka
Odleciała o 13:22
Jest i Agra :) gadają sobie z Kaszubem przez balkon :D
86 Views
86
IzaEs
i poleciał Kaszub
A z Redy Kaszub pozdrawia
80 Views
80
Maximus - dziękuję za relacje z dachu i za wszystko 
97 Views
97
niza
Przekaże podziękowania, bo Maximus tego nie zobaczy tutaj. Dziękuję w jej imieniu za miłe słowa 😊
IzaEs
Tak wiem ale musiałam to napisać 😍
Dziękuję Ci bardzo i pozdrów serdecznie 😘
niza
Oczywiście pozdrowiona 😊
More