Display: All
Atrakcyjny ogon na daszku w Redzie 😄
47 Views
47
Mam pytanie jak odróżnić Stera i Sarę jak są osobno ? Wydaje mi się, że Ster ma więcej białego zabota niż Sara.Po tym zabocie odróżniam Kaszuba od Agry- ona ma dużo mniej białego
57 Views
57
Lili
👍🏻
powsinoga
Dokładnie tak, Ster ma biały żabot, Sara nakrapiany. Ster jest stalowoszary, Sara wpada trochę w brąz 🥰
Dziękuję
A teraz Lusesita na dołku 😂
52 Views
52
Lusesita na barierce 🥰
47 Views
47
Kaszub na wizji
43 Views
43
Sara na progu
61 Views
61
...i piękne spotkanie :) Ster i Sara. Panna skrupulatnie dołek poprawiła, Strer ze śniadaniem przyleciał, ale Saara postanowiła zostać w domu.,,,,i przeprowadzić baaaardzo dokładną inspekcję wiosennych porządków :D
59 Views
59
W Gdyni dołkowanie...chyba Ster....
51 Views
51
Na barierce chyba Lusesita
77 Views
77
Agra śpi na progu
92 Views
92
Reda, samiczka na progu, będzie nocleg ?
97 Views
97
Możliwe,  teraz śpi na progu
Wieczorna randka w Gdyni 🥰
80 Views
80
Efa
Efa
i zrywanie tynku ;)
Ster na progu 🥰
66 Views
66
Efa
Efa
spotkanie
Kaszub w budce
63 Views
63
Admirał w Tczewie
68 Views
68
powsinoga
To Lusesita
More