Mam pytanie jak odróżnić Stera i Sarę jak są osobno ? Wydaje mi się, że Ster ma więcej białego zabota niż Sara.Po tym zabocie odróżniam Kaszuba od Agry- ona ma dużo mniej białego
...i piękne spotkanie :) Ster i Sara. Panna skrupulatnie dołek poprawiła, Strer ze śniadaniem przyleciał, ale Saara postanowiła zostać w domu.,,,,i przeprowadzić baaaardzo dokładną inspekcję wiosennych porządków :D