Display: All
Anwil kto w budce ?
90 Views
90
Dan21
Ja zrobiłam zdjęcie godzinę temu około 19.30 i myślałam, że to Falka w gnieździe. Fakt obrączki są ale w tym świetle niewidoczne. Ktos mi na FB napisał, że to nie może być Falka. Ale może to jednak ona była a teraz ogon?
monikam54
Spróbuj porównać z jakimś innym zdjęciem , może to nam jakoś wyjaśni ktora to..
58basik
Gratka jest obecna na Anwilu prawdopodobnie już od 9 marca.
jolajola
tylko ogon widać, trudno ocenić kto to
Czy to Kopernik w budce? Widział dziś ktoś Falke?
81 Views
81
Rano w budce był intruz więc się troszkę niepokoję
Ciekawe, czy Zazamka ciśnie czwarte jajko 🥰
88 Views
88
Raczej za wcześnie. Jeśli będzie czwarte to raczej późno w nocy
Lili
Czekajmy...zobaczymy😉🙂
Anwil mam  z boku na  ekranie podgląd Anwilu i po pewnym czasie  coś takiego, chyba w ramach oszczędności/limitu transferu  https://postimg.cc/CZN8Sw50
80 Views
80
Gawi
Może trzeba zrobić  zrzutę na transmisję, coraz więcej osób ogląda, wystarczy popatrzeć na liczbę niezalogowanych gości
tarodo
w kilku gniazdach tak jest że się zatrzymuje
MPEC - synek w odwiedziny przyleciał
72 Views
72
Na MPECu Szkwał się umościł:)
72 Views
72
Maja5
zmiana
Anwil - Kopernik był w budce
74 Views
74
85 Views
85
Czat GPT (😂) twierdzi, że najbardziej prawdopodobne to 7DN, jednak pewności nie ma 😆 Mi też to tak wygląda, jakby były dwie pionowe kreski i między nimi ukośna, co składałoby się w "N" 🙂
buber
7DE Szemich z Redy, 7DP Hestia z Koszalina
Dorcia
dzięki, czyli jednak intruz, ale dokładnie nie widać drugiej litery, ale dziękuję
buber
Jeszcze 7DY Biomaska z Kawęczyna i 7DC Naftka, ale ona nie żyje.
buber
7DN Gratka z Żerania. 7DK Mańka z Kawęczyna.
Anwil, jakieś dziwne numery obrączki 7 D? 0? intruz?  pomożecie odczytać

https://zapodaj.net/plik-H4gXZsPXn9
75 Views
75
Szkwał na jajkach, Zazamka na kracie
70 Views
70
Dzień dobry! Szkwał na jajkach 🥰
83 Views
83
Też tak macie przy tym podglądzie https://www.youtube.com/watch?v=otw8VqJ7bb8
124 Views
124
kolorowadama3
Tak, najbardziej wnerwiające w Trzebieży bo nie idzie tego wyłączyć.
Yvone
Niestety- też tak mam - irytujące. podatek rozliczyłam 15 lutego z krs sokołowym, wiec irytuje bardziej . W Gdyni , Lublinie to samo  , ku rozpaczy ludzi rozumnych
Marlena72
TAK , wystarczy przejść z cam1 na cam2 i tak mam
tarodo
w niektórych podglądach sam się po czasie zatrzymuje i wyskakuje napis "odtwarzanie zostało wstrzymane z powodu braku aktywności" co czasami utrudnia nagranie filmu
Amika
Torodo, a ja myślałam, że to mój komputer świruje i się zawiesza
Yvone
Czyli coś zmienia się na  niekorzyść w podglądach 😐
Maja5
No właśnie. Po co to niby zrobili?😒
Amika
Przyznam, że jest to strasznie wkurzające. 
Choćbyś i 100 razy przechodził z kamerę na kamerę w jednej i tej samej sesji, to i tak za każdym razem na nowo trzeba je "odpalać"
MPC - Prawie przez pół godziny synek pilnował Zazamkę z podestu. Często do niej zagadywał ale ona wolała drzemać https://zapodaj.net/images/4c93322464d73.jpg
87 Views
87
Atrakcyjny ogon widoczny na Anwilu 🥰
76 Views
76
Maja5
😃
Zazamka stoi przed jajkami
72 Views
72
More