Ja zrobiłam zdjęcie godzinę temu około 19.30 i myślałam, że to Falka w gnieździe. Fakt obrączki są ale w tym świetle niewidoczne. Ktos mi na FB napisał, że to nie może być Falka. Ale może to jednak ona była a teraz ogon?
Czat GPT (😂) twierdzi, że najbardziej prawdopodobne to 7DN, jednak pewności nie ma 😆 Mi też to tak wygląda, jakby były dwie pionowe kreski i między nimi ukośna, co składałoby się w "N" 🙂
Niestety- też tak mam - irytujące. podatek rozliczyłam 15 lutego z krs sokołowym, wiec irytuje bardziej . W Gdyni , Lublinie to samo , ku rozpaczy ludzi rozumnych
w niektórych podglądach sam się po czasie zatrzymuje i wyskakuje napis "odtwarzanie zostało wstrzymane z powodu braku aktywności" co czasami utrudnia nagranie filmu
Przyznam, że jest to strasznie wkurzające. Choćbyś i 100 razy przechodził z kamerę na kamerę w jednej i tej samej sesji, to i tak za każdym razem na nowo trzeba je "odpalać"