Display: All
Hrabia kam2 pkin zoom
84 Views
84
Iglica sokół na zapałce po lewej stronie
81 Views
81
Kawęczyn, krata
82 Views
82
6.00 Skierek odwiedził budkę i Astra pokazała drugie jajko.
81 Views
81
Czarnooka co tam duma  na podeście
80 Views
80
jur
jur
Stoi, ale już coraz bliżej kamyków. Kilka dni temu była na kracie.
Yvone
Może jajko w niej skacze, tak jak w Konstancji - więc siedzą w progu
kolorowadama3
Wiatr tak hula, że ledwo stoi...
Astra widzę, że teraz udaje niewiniątko i siedzi grzecznie
77 Views
77
Maja5
I hejka👋🏻
Maja5
Nie wiem😁😄😃
a co znaczy, że udaje niewiniątko ? 😵‍💫
Konstancja ma nas tam gdzie jajko...w kuprze. ;) wyszła sobie na próg.
71 Views
71
Lili
Zgadzam się.  Czekamy, mamy nadzieję, że zniesie, bo długo i nieruchomo siedzi w budce...nabiera nas 😉😋
Też czekam, nagrywam, a ta.... ma nas gdzieś :D
Czarnooka w przedsionku, kam 3
67 Views
67
Kawęczyn, jedno w budce, drugie na podeście
68 Views
68
17:39 Siekierki pojawili się oboje chwilę pociokali, Skierek poleciał Astra w budce została
74 Views
74
Konstancja dalej na dołku może coś dzisiaj z tego będzie
70 Views
70
Lili
Czuwajcie więc FF i jak zobaczycie jajko w Konstancinie, to wstawiajcie post... później także obserwujcie to gniazdo i wstawiajcie zrzuty lub filmy  😉
Godz. 15.18 - zalężenie na iglicy PKiN
84 Views
84
Yvone
A czemu brak wpisu na Forum? Gryzie czy jak?
aleksandra8904
Nie, nie gryzie. Dopiero zaczynam udzielanie się na stronce Peregrinus, zatem skąd mogłam wiedzieć, że również muszę na forum dodać wpis? Jest to gdzieś zapisane może w zasadach, a ja coś przeoczyłam i stąd moja niewiedza?
jur
jur
To kopulacja.
Po figurze sądząc, Apasz na tarasie widokowym
77 Views
77
Konstancja wygląda jakby miałą zaparcia, czyżby jajo się szykowało?
83 Views
83
Konstancja w budce, tak jakoś dziwnie się kiwa🤔
81 Views
81
More