Display: All
MPEC Zazamka na podeście, jajka się wietrzą.
86 Views
86
Zazamka chyba głodna
Terka
Szkwał zasiadł. Ona na podeście.
1ks na kracie
87 Views
87
W Anwilu ktoś w budce,  tylko pazur i kawałek falbanki widać
80 Views
80
Maja5
Jajka się wietrzą🙂
kolorowadama3
W Anwilu nie ma jajek
Włocławek brak oświetlenia nocnego w budce
61 Views
61
Szkwał przyleciał z dostawą, Zazamka przyjęła i poleciała🙂
71 Views
71
"Ogon" na Anwilu.
94 Views
94
I komplecik :)))
Edit: Ponieważ brak do tej pory bardziej szczegółowej info, to chyba było to o 7.19 i był to ekspres, można oglądać na zapisie  od 7.17.
148 Views
148
3 jajka Zazamki wietrzą się
148 Views
148
MPEC - U Zazamki nadal 3 jajka. Pokazała o 23:10, potem długo stała, czyściła piórka, zezowała na sypialnię. O 23:57 położyła się spać i tak śpi do tej pory . https://zapodaj.net/images/84fd917d4722e.jpg
116 Views
116
Falka jak na razie ma wielkiego pecha w życiu. W Redzie była właściwie rezydentką, ale wygryzła ją stamtąd Tercja, kiedy było blisko, aby Falka już znosiła jajka, potem w kolejnym roku ponownie próbowała coś zdziałać w Redzie, ale znowu nic z tego nie wyszło, teraz na Anwilu też została wygoniona. Szkoda, bo to ostatnia córka pary Bosman i Bryza. Bardzo dobre geny, w dodatku nie spokrewniona z Kopernikiem tak jak Gratka. Może gdzie indziej jej wyjdzie.
90 Views
90
..no nie ma Falka szczęścia 🙁 ale zdaje się,  że Gratka również......ma już 4 lata , jest starsza o rok od Falki i wciąż jest na etapie poszukiwań 
swojego miejsca w życiu ...rok temu , w kwietniu , czyli w pełni sezonu była  przelotem na Orlenie , w 2024 również,  czyli cały czas lata i szuka ...trzymam kciuki za obie samiczki , aby się  im wszystko dobrze poukładało ...
Lili
👍🏻
Daszka
No bardzo szkoda. Akurat o linie genów Bryzy i Bosmana póki co (tfu tfu) nie musimy się martwić, ale Falki żal. Nawet jej imię z błędem wpisano😉. Może ma za miękki charakter... A co do pokrewieństwa pełna zgoda. Ja w ogóle odrobinę mniej serca mam do tych spokrewnionych par i mniej gorliwie je oglądam🤭. Chociaż te wszystkie bose osobniki to też nie wiadomo, czy nie jakieś ubogie kuzynostwo, czy wujostwo na przykład...
99 Views
99
Dorcia
Cieszę się, że zidentyfikowano w końcu nową sokolicę, dziękuję  wszystkim i Tobie 58 basik
W sumie Gratka I Kopernik to rodzina ..Mama Gratki to  Nela  , a ojciec Kopernika to Piernik ....to rodzeństwo ,  dzieci ikonicznej Iskierki ....
buber
Czyli Gratka trafiła do gniazda swojej babki.
Zgadza sie i Kopernik również.
monikam54
Szkoda mi Falki , mam nadzieję, że jednak ona wygra
buber
Nie ma samiczka szczęścia do partnerów.. Oby nic jej się nie stało.
Anwil kto w budce ?
90 Views
90
Dan21
Ja zrobiłam zdjęcie godzinę temu około 19.30 i myślałam, że to Falka w gnieździe. Fakt obrączki są ale w tym świetle niewidoczne. Ktos mi na FB napisał, że to nie może być Falka. Ale może to jednak ona była a teraz ogon?
monikam54
Spróbuj porównać z jakimś innym zdjęciem , może to nam jakoś wyjaśni ktora to..
58basik
Gratka jest obecna na Anwilu prawdopodobnie już od 9 marca.
jolajola
tylko ogon widać, trudno ocenić kto to
Czy to Kopernik w budce? Widział dziś ktoś Falke?
81 Views
81
Rano w budce był intruz więc się troszkę niepokoję
Ciekawe, czy Zazamka ciśnie czwarte jajko 🥰
88 Views
88
Raczej za wcześnie. Jeśli będzie czwarte to raczej późno w nocy
Lili
Czekajmy...zobaczymy😉🙂
Anwil mam  z boku na  ekranie podgląd Anwilu i po pewnym czasie  coś takiego, chyba w ramach oszczędności/limitu transferu  https://postimg.cc/CZN8Sw50
80 Views
80
Gawi
Może trzeba zrobić  zrzutę na transmisję, coraz więcej osób ogląda, wystarczy popatrzeć na liczbę niezalogowanych gości
tarodo
w kilku gniazdach tak jest że się zatrzymuje
More