jur...eczku :) Czytajmy czasem między wierszami :) Nie bierzmy życia tak strasznie poważnie ;) Znasz mnie już na tyle, żeby poznać i moje...ignoranctwo :) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia
Nie. Jajka "robią się" same i nie potrzeba im kopulacji (pamiętasz rarożycę Raszkę w Płocku) zniosła jajka bez kopulacji. Kury też znoszą jajka bez koguta.Znajdę post o tym to go tu wrzucę.