5 dni temu , FF jur napisał, że skoro Wanda jest pierwszy raz przy gnieździe ( mial na myśli porę dnia b.późny wieczór) ) to "gdzieś za 5 - 7 dni coś wyciśnie " 😊I tak najprawdopodobniej będzie ....
Ja już nie wiem czy dobrze widzę, ale to wyglądało tak, jakby Wanda piórowała prezent (stała tyłem prawie za budką) i nagle zaczęła iść na róg belki już bez prezentu... ja nie wiem czy on był tak mały, że jej wpadł między kratki, czy jak... 😂