Display: All
i Lublin ma jajko
😮
167 Views
167
Lili
😃
niza
🤩🤩🤩
muriel
Kiedy ona to zrobiła? :)))
🎉
Samica w budce.
165 Views
165
5 dni temu , FF jur napisał,  że skoro Wanda  jest pierwszy raz przy gnieździe ( mial na myśli porę dnia b.późny wieczór) )  to "gdzieś za  5 - 7 dni coś wyciśnie " 😊I tak najprawdopodobniej będzie ....
jur
jur
No...🏆 dla mnie 😃
🤗🤗🤗🤗🤗
Właśnie wycisnęła,haha
😅
Tego sie nie da oglądać w Lublinie. 😡
158 Views
158
Bożka
Nie da! 😡I na lepiej się nie zanosi raczej 🙄
Czajnik w progu
137 Views
137
Czajnik był z niedużym prezentem, Wanda się nie zgłosiła, to odleciał.
147 Views
147
Ja już nie wiem czy dobrze widzę, ale to wyglądało tak, jakby Wanda piórowała prezent (stała tyłem prawie za budką) i nagle zaczęła iść na róg belki już bez prezentu... ja nie wiem czy on był tak mały, że jej wpadł między kratki, czy jak... 😂
Przyleciał znowu i przekazanie prezentu.
Niemka w budce
138 Views
138
Halinkam
I cały czas się mocno kokosi ;)
Borze liściasty, nawet w nocy tnie i kółko się kręci... wszyscy nie śpią, żeby kibicować Wandzie?
😆
119 Views
119
Lili
🤨
A kogo my tu mamy ? No Wanda wieczorowo - nocną  porą w gnieździe  ...no i co niedowiarki ? 😊 😉
118 Views
118
jur
jur
Akuszerki gotowe ?😁
..akuszerki tak , tylko Wandy brak 😅
Wanda, dawaj, pół Polski kibicuje!
Wanda w pozycji ..
Cokolwiek to znaczy 😉
W Lublinie na forum rodzynek na koniec dnia
100 Views
100
Ja tylko z takim nudnym pytaniem .... kiedy nastąpi poprawa podglądu na Wrotkowie?
68 Views
68
Czajnik w progu
116 Views
116
Ktoś siedzi w budce🤗
149 Views
149
aleksandra8904
Wanda 😊
Niemka dostała gila od Czajnika
170 Views
170
Wanda jak Wanda. Poczytajcie forum Lublina. Manta, jak dla mnie tak i to chyba jest samiec
183 Views
183
Bożka
Dlatego też na zrzut trasy Falco czekamy.
Bożka ,wyprzedziłaś mnie , bo właśnie miałam napisać,  że może to mój Falco
To chyba Wanda , z końca poręczy obserwuje pięknie oświetlony Wrotkow 🤩
174 Views
174
More