Display: All
Aktualnie w Tczewie Lusesita na barierce.
71 Views
71
będzie cos z tego w tym roku o tej porze to juz chyba 4 jaja były
72 Views
72
tarodo
w zeszłym roku pierwsze jajko (ogólnie) pojawiło się 28 lutego a w tym roku pewnie w związku z dłuższą i mroźniejszą zimą dopiero 5 marca więc jest małe opóźnienie, ale mają jeszcze czas
A dlaczego ma nie być bo nie rozumiem? 🤷🏻‍♀️ Wcale nie jest późno
Ster w budce 🥰
70 Views
70
Już nie 😂
No nie 😁 Balbina w Gdyni
63 Views
63
Ster w budce 🥰
73 Views
73
Co za masakra z podglądem  w Gdyni !
71 Views
71
Reda, proszę o poprawę daty zniesienia pierwszego jajka na metryczce na 16 marca
https://zapodaj.net/plik-wSpA5TTENw
80 Views
80
11:28 Lusesita wróciła na dołek 😍
69 Views
69
Marlena72
godz.12 Lusesita obecna na poręczy 😊
Kaszub na progu, pilnuje jajka
69 Views
69
W Gdyni wyłączyli jedną z wewnętrznych kamer 😕
71 Views
71
AnaOxy72
U mnie nawet przez pewien  czas.... noc nastała 😁
No i gdzie ta Lusesita i to jajo? 🧐🥸
60 Views
60
Dzień dobry! W Tczewie Lusesita na dołku 😍 ciekawe, czy w końcu będzie jajo 😄
72 Views
72
Daszka
Chyba bęęęędzie dziś:)
Ktoś mi w Gdyni śmignął chyba Sara
61 Views
61
A w Gdyni Balbina na daszku. Sara Ster gdzie Wy?
60 Views
60
Agra na jajeczku,,,,na chwilę zeszła ) Można podziwiać ;)
67 Views
67
More