Display: All
Sara wróciła do dołka 🥰
48 Views
48
Efa
Efa
Konkuruje z samicą z Pkin  ;) Która będzie pierwsza?
AnaOxy72
przy takim podglądzie w Gdyni zapewne dowiemy się....jutro :P
Efa
Efa
😆Nowa z Pkin wyleciała z budki
AnaOxy72
strasznie zacina, ale jest nasza Sara, jeeeest
Efa
Efa
Muszę Wam wierzyć, że ona tam jest;)
Iwona65
😂
😅
Fajny ten podgląd w Gdyni....sokół jest.a zaraz potem znika😁
51 Views
51
Iwona65
Jest jeszcze jeden plus tego podglądu. Sokoły po spotkaniu się rozleciały , gniazdo puste , a dopiero wtedy słychać odgłosy randki
powsinoga
😖
Teraz Ster na dołku 🥰
46 Views
46
Agra w budce
52 Views
52
W Gdyni (...) na daszku
57 Views
57
Sara wróciła do budki 🥰
66 Views
66
Sara odleciała a na barierce grucha Balbina
68 Views
68
U Sary obiad się zjawił 😂
59 Views
59
Kaszub odleciał
62 Views
62
Wstała, stoi w rogu. Dołek pusty 😒
64 Views
64
elik
a może zniosła pod kamerą i nie widać ?🤔
powsinoga
No, tak, musi nas poćwiczyć w cierpliwości 😆
A może tam już jest jajo? Ona coś za grzecznie i za długo leży 😃
64 Views
64
powsinoga
Szkoda, że nie ma trzeciej kamery. Moim zdaniem zmienia pozycję, jakby ogrzewała jajo 😃
Tylko czy z tej kamery zobaczymy to wyczekiwane jajko?
elik
też mi taka myśl przyszła do głowy
elik
do bani z tymi kamerami 😡
powsinoga
do bani to mało powiedziane 😵‍💫
No pięknie by było..
Dzień dobry! Cóż za piękny widok 🥰Sara nadal w budce 😍
58 Views
58
AnaOxy72
Widok wart miliony uśmiechów.
Sara w domku....poleguje w dołeczku
49 Views
49
Ster przyleciał, spotkanie na balkonie...ale nie widziałam, czy z prezentem czy bez....
55 Views
55
w Redzie jajeczko :)
53 Views
53
More